İç gösterge panelin içindeki lekelenmeler

cengiz74

Katılımcı Üye

İsim
cengiz
Merhaba sevgili golf tutkunu arkadaşlar,

2014 model golf -7 midline araç sahibiyim sıfır almıştım aracımı.Ancak bir süredir süregelen iç gösterge panelinin bazı yerlerinde kireçli su misali lekelenmeler mevcut.Bezle silmeye çıkartmaya çalıştım ama çıkmadı lekeler iç kısımda gibi duruyor.Acaba hiç bu sorunla karşılanlar oldumu çözüm önerileriniz nedir? keyifli sürüşler herkse..

hocam aynı sorun bende de var.benim de siznikiyle aynı model ben de sıfır almıştım.Bu arada halojen ampullerden memnun değillseniz kısaları inlgiiz marka ampulle dğeiştirdim.gayet memnunum.

😄 Güldüm valla. Şener Şen'in kamyon arkasında sizi Almanyaya götürecek diye yaptığı konuşma geldi aklıma.

Cevap gelmeyince ironi yapmış da olabilir hocam. :)
@cengiz74 yıkamacıların kullandığı bez ve kimyasallardan olabilir hocam. benim de başıma gelmişti farkettiğim gibi yıkamacımı değiştirdim derhal.
Bence yanlışlık olmuş iki konu birbirinden farklı :D

Son düzenleme:
peki şuan lekeler gitti mi? nasıl temizlediniz?
soru banaydı sanırım hocam. ben her yıkamadan sonra konsola falan bakarım herhangi bir leke var mı diye. yani yıkamacıdan çıkmadan gördüm lekeyi. şu an belli belirsiz güneş vurduğunda biz nokta var. o da gitmiyor üstüne de düşmedim tek nokta diye.

soru banaydı sanırım hocam. ben her yıkamadan sonra konsola falan bakarım herhangi bir leke var mı diye. yani yıkamacıdan çıkmadan gördüm lekeyi. şu an belli belirsiz güneş vurduğunda biz nokta var. o da gitmiyor üstüne de düşmedim tek nokta diye.
Evet sorum sizeydi,ben yıkamacılardan pek memun kalamadığım için gneelde kendim temizlerim ama kimyasal kullanmaadım,mecbur kaldığımda kaliteli biyerde temizletririm arabamı.sanıırm bu lekelere yapacak bişiy yok.benzer durum stop farlarında da var çizik çzik çatlak gibi görüntü var.

Geri
Üst Alt