Sis Farlı R dönüşüm

maşallah çok güzel olmuş ben zulal beyden led hem turuncu hem beyaz yanan led aldım çok güzel oldu aklımda alt ledler var kullanan var mı 

E98DC0AD-A504-4256-AE9B-54370BA2746B.png

Elinize sağlık güzel olmuş. Herbirinin tıpatıp aynısı araçlar görmekten sıkıldık sis farlisi 10 numara olmuş.

Hocam merhaba. Bende de yandaki eklerden var. Bunları araca vida ile tutturmaktan çekiniyorum açıkçası ama yüksek hızda da korkuyorum bir şey olır diye? Siz yapıltırma mı yaptınız? Silikonla mı hallettiniz.
cbd895ca6386677b671975dc81b65f58.jpg

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@beratx ürünün kendisinde boydan boya ince 3M marka çift taraflı bant vardı marşpiyelin altına gelen kısıma aralıklı dyson silikon sıktık delme yapmadık.

Marşpiyelin tam ortasında yuvası falan hazır vida yeri var isterseniz oradan tek vida atıp uçlardan silikonla da yapıştırabilirsiniz.

hayırlı olsun.başkasında görünce çok beğeniyorum,nazardan saklasın rabbim.Gel gör ki kendi aracımda orjinalliği de bozmayayım diyorum.Multimedia bile takamadım henüz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@mufayu teşekkür ederim 😊 ben de sizin gibi orijinali bozulmasın diye önceki golfüme hiçbir şey yapmadım ama içimde kalmıştı. Karantina döneminde fırsat bulunca buna yaptım ne istediysem. Çok da mutluyum sürekli arabaya bakasım geliyor. 😊

Bence siz de yapın inanın orijinallik falan bozulmuyor iyi işçilik yapılırsa. Bir günde eski haline döner. Yurt dışında adamlar Ferrari’yi kesip çamurluk genişletiyor. 

İmkan varsa hayaller bekletilmemeli. 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=19510]mufayu[/mention] teşekkür ederim [emoji4] ben de sizin gibi orijinali bozulmasın diye önceki golfüme hiçbir şey yapmadım ama içimde kalmıştı. Karantina döneminde fırsat bulunca buna yaptım ne istediysem. Çok da mutluyum sürekli arabaya bakasım geliyor. [emoji4]
Bence siz de yapın inanın orijinallik falan bozulmuyor iyi işçilik yapılırsa. Bir günde eski haline döner. Yurt dışında adamlar Ferrari’yi kesip çamurluk genişletiyor. 

İmkan varsa hayaller bekletilmemeli. [emoji4]
Bir bismillah diyip başlayayım o zaman,güzel bir geri dönüş oldu sizden
teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhabalar bende aracıma ön tampon olarak 7,5 r ön tampon takacağım fakat sislerden bir sorun oluyormu sis iptali olursa beni uğraştıracak yaşadığım yerde kodlamayla ilgili yeteri kadar bilgili kimse yok sisleri iptal etmezsem eğer tampondan sisler gözüküyormu veya kesme biçme oluyormu sisleri yerleştirmek için 

Hocam çok güzel olmuş, güle güle kullanmanızı dilerim, parça teminini nereden yaptınız eğer internet üzerinden yaptıysanız link paylaşabilirmisiniz?

Bendeee istiyorum ama artik hersey cok pahali

Masallah cok guzel olmus bu tamponda benim icin sis fari iptali buyuk sorundu siz çözüm bulmuşsunuz ne guzel

@farukal teşekkürler 😊sis farı beyaz olursa işlevini yitiriyor diye biliyorum ondan orijinal ampülü değiştirmedim.
kesinlikle hocam. sizi bu konuda da tebrik ederim. bir çok arkadaşımız görüntü farklılaşsın diye değiştiriyor ama lambalar işlevsel olmuyor. üstelik gereksiz yere sisleri kullanmanın da cezası varken.

bu arada ellerinize ve emeğinize sağlık, harika olmuş, bu değişim bir çok arkadaşımıza örnek olacaktır.

@mufayu teşekkür ederim 😊 ben de sizin gibi orijinali bozulmasın diye önceki golfüme hiçbir şey yapmadım ama içimde kalmıştı. Karantina döneminde fırsat bulunca buna yaptım ne istediysem. Çok da mutluyum sürekli arabaya bakasım geliyor. 😊

İmkan varsa hayaller bekletilmemeli. 😊
yurt dışında adamlarda boya takıntısı, değişmiş takıntısı yok ki. zevklerine araç boyatıyorlar. ben yıllar önce sıfır aldığım araca daha plaka takmadan aracı komple değiştirmiş, tuv'den onay aldıktan sonra da plakayı çıkartmıştım. ne güzel günlerdi.

Geri
Üst Alt