Bugüne Özel %50 İndirim Kaçırmayın :) :)

Güzel başlık. Gece gece iyi güldüm [emoji23]
Allah daima güldürsün hocam

Benim naçizane fikrim,forumun arama motoru sadece yazılan kelimeyi tüm forumda açılan başlık verilen cevaplar vs hepsinde yazılan o kelimeyi çıkarıyor listeye.  Mesela ben bir kodlamaya yaptığım yorumu arıyorum ama sonuç olarak yazdığım o kelimenin geçtiği bütün yazıları çıkarıyor. Böyle olunca da aradığın konuyu veya konu başlığını( Eğer konu başlığını hatırlamıyorsak, veya ne gibi bir başlık açılmış bilmiyorsak) bulmak zorlaşıyor. 

Benim naçizane fikrim,forumun arama motoru sadece yazılan kelimeyi tüm forumda açılan başlık verilen cevaplar vs hepsinde yazılan o kelimeyi çıkarıyor listeye.  Mesela ben bir kodlamaya yaptığım yorumu arıyorum ama sonuç olarak yazdığım o kelimenin geçtiği bütün yazıları çıkarıyor. Böyle olunca da aradığın konuyu veya konu başlığını( Eğer konu başlığını hatırlamıyorsak, veya ne gibi bir başlık açılmış bilmiyorsak) bulmak zorlaşıyor. 
Kesinlikle hocam doğru tespit

Simdilik arama yöntemi google da golftutkusu.... olarak oneriliyor
@AhmetCakmak Admin forum yazilim güncellemesi yapılacağını söyledi bu sorun da belki ortadan kalkar

Konuyla alakasız ama bir sorum olacak komfortlayn aracıma bir-zenon taktırabilir miyim? daha önce böyle bir işlem yaptıran oldu mu?

@HONEY Duygularımıza tercüman olmuşsun :)  

Rekora katkım olsun  (y)

Yazılması gereken herşey yazılmış...

Yasak olunca tatlı geldi laf olsun dıe bende yazmış oldum şimdi :)

@tiesay hocam dsg de çok kararsızım gerçekten alınır mı???

Dsg + lar - ler şöyle detaylı tartışma konusu olsun bence bu konu :)))

[mention=11839]HONEY[/mention] her başlık değişiminde lapin gibi giriyorum konuya. Amacına ulaşıyor hocam başlıklar [emoji4] 
Hahaha

Artik basliga dokunmayacagim hocam

Sosyal mesaj alınmıştır galiba dostlarin vaktini boşa harcamayalim

• Beğen
Tepkiler: Nfk
Başlığı görünce yarı fiyatına dijon var sandım 😁😁😁

O zaman bir soru da benden 2019 midline plus media ekranında geri görüş desteği var mı 😊 aramaya çok üşeniyorum forumu ama merak da ediyorum şimdilik işime yaramayacağı halde 😊

Geri
Üst Alt