Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2020

Hem pahalı, hemde Alamanya'ya var, bize yok.
Sessiz kullan, güle güle kullan.

Nasıl ya, Türkiye'ye satışı yokmuymuş🤦 onu fark etmedim.
Aynen hocam bazı satıcılar TR gümrük vergileme teslimat problemi olduğu dönemlerde çok fazla dispute açıldığından mı nedir Türkiye'ye göndermiyordu, hala o alışkanlığını devam ettiren satıcılar oluyor.

Kış aylarında iş görecek birşey atayım ben de

TRY 266.83 25%OFF | Araba ısıtmalı klozet kapağı 12V-24V evrensel 30 'hızlı isı isıtma koltuk pedi akıllı kontrolör genişletmek ve kalınlaştırmak araba koltuğu ısıtıcı
https://a.aliexpress.com/_EvOzRNR

Eski tasarımlı olanından kullanıyorum, birkaç tanesini bozduk; dikkatli oturup kalkmazsanız ya da yağmur ve kar suyu değerse bozulabiliyor.

Koltuk ısıtma retrofiti yapamayanlar ve dikkatli kullanırım diyenler için tavsiye ederim.

1 çift + 1 tekli daha sipariş vermeyi düşünüyorum ben. 30 - 45 sn de sıcacık oluyor. Çakmaklıktan güç alıyor 30 dk devamlı kullandığım zamanlar da oldu sigorta falan atmadı ya da aküde sıkıntı yaşamadım...

Bu urunlerden kullanan var mi? Satici hepsini Vw veya Golf logolu gonderirim diyor, acaba faydali urunler mi? Kullanan varsa tecrube paylasirsa sevinirim.

1668157503258.png

Bu urunlerden kullanan var mi? Satici hepsini Vw veya Golf logolu gonderirim diyor, acaba faydali urunler mi? Kullanan varsa tecrube paylasirsa sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 61666
Bence gereksiz ürünler hocam. Hepsini marka logolu şekilde koyunca araba içi yürüyen reklam panosu gibi oluyor. Bazen sarı sitede ilanlarda görüyoruz epey kötü duruyor. Tabi şahsi fikrim.

Son düzenleme:
Şöyle bir ürün gördüm bugün sanırım şerit takip süresinin limitini tamamen kaldırıyor. Herhangi bir yorum yapan olmamış. Belki birinin ilgisini çeker diye paylaşmak istedim.

İnternette şöyle bir videoya denk geldim. Videoda gösterildiği gibi bu fitili döşerseniz özellikle rüzgar sesinin nispeten azaldığını söylemişler.

Geri
Üst Alt