Aliexpress Alınabilecek Ürünler Listesi 2020

@metinkar Metin abi bunun montaj ve kodlaması kolay mı kendimiz yapabilir miyiz bir de bcm değişimine gerek var mı comfortta?

@omurkadir  montaj eskiyi sök yeniyi tak kodlama zor bende bcm gateway değiştiği için bilemiyorum ama muhtemelen birinden biri değişir gibi geliyor @forjust1day  Tuna :)   bence destek verebilir:) 

@metinkar Metin abi bunun montaj ve kodlaması kolay mı kendimiz yapabilir miyiz bir de bcm değişimine gerek var mı comfortta?

aliexpresste satılan r line direksiyonlar hakkında fikri olan var mıdır ? alınır mı ? 

@caglar_61 Size katılıyorum, sadece park halinde değil yolda giderken bile kesinlikle işe yarıyor. Reflektör üzerine o bal peteği deseninini yapsalarmış belki daha güzel olabilir ve işlevini de kaybetmemiş olabilirdi.

Aliexpress ten almis oldugum hizli sarj yapan bu urunu uyguladim. vw golf 7 standart teyp olan veya cinli teyp olan ve saklama gozunde herhangi bi usb giris olmayan golf 7 icin uygun. Hizli sarji destekliyor. Qualcom 3.0 . Elektirgi de cakmakliktan cektim. Telefon hizli bir sekilde sarj oluyor ve orijinal bir gorunum sagliyor.ilgilenen olursa link birakiyorum arkadaslar.

TRY 58.24 22%OFF | 12V çift USB araba şarjı QC3.0 adaptörü koltuk Leon Ibiza vw Golf Passat forJetta Passat Beetle Sharan
https://a.aliexpress.com/_mOafcHzIMG_20210407_120654.jpgIMG_20210407_120645.jpgae_1617783093839.jpgae_1617783084343.jpgae_1617783078235.jpg

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt