Golf 1.0 TSİ yazılım + Downpipe + büyük hava filtresi

MadDrAsY

Yeni Üye
İsim
Ahmet Serdar Yılmaz
İyi günler ,

Golf TSİ 1.0 var, aracı indirimden yakalayıp hiç niyetim yokken fiyatın iyi olmasına ve ötv indirimi varlığına kanarak aldım

kozmetik bir grup değişiklikler yaptıktan sonra haliyle 1.0 motordan ne alırım demeye başladım

Aslında 1.0 la ne fantazi yapıyorsun diyeceksiniz ama merak işte ara sıra geliyor bi heves 

özetle; 

yazılım(revoZ veya başka) + downpipe + büyük hava giriş kanalı ve spor hava filtresi nasıl olur? Önerilerinizi almak isterim teşekkürler 

Parça linkleri;

https://racingline.shop/racingline-hi-flow-turbo-inlet-ea211-1-0tsi-engines-vwr12upitinlet/

https://www.bar-tek-tuning.com/air-intake-kit-1-0-l-tsi-forge

Parça fiyatları aşırı pahalı geldi bu ürünlerden pek bilgim yok ama blowoff downpipe varex egzoz ve yazılım yaptırdıktan sonra stage1 şeklinde tatlı bir serüvene başlayabilirsiniz 

Bu aşamalarda işi temiz yapan güvenilir bir yerde yaptırırsanız iyi olur sonra pişman olursunuz

istanbuldaysanız tavsiyem egzozsepeti veya iskender egzozdur

200cel sport kat direk iptal olması alt devirleri öldürür . Kn kutu içi hava filtresi yazılım yeterli olur 140-145 civarı oluyor 

Çık hava filtresinin sesi dışında bir getirisi yok, youtubda bununla alakalı inceleme videoları mevcut. @mbonatın dediği gibi KN kutu içi filtre işini görür. Downpipe konusunda da alt devirleri öldürmeyecek, bu işin hesabından anlayan ezbere boru çapını seçmeden bu işi yapan bir egzozcu bulman lazım, yada yazılımı yaptıracağın yer ile görüşüp onlardan yapılacak yazılıma uygun bir egzos sisteminin nasıl olması gerektiği ile ilgili bilgi alabilirsin.

yazılımla 130 hp olur. filtreye de boşuna para verme işe yaramıyor. nereden biliyorsun diye sorarsan; zamanında yazılımlı dp'li egzozlu Polo GTi'm vardı. VW racing filtre kiti satın almıştım bir ton para verip bir faydasını görmemiştim.

İlgili cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.

ithal ürünlerin peşini bırakayım ben👍

Geri
Üst Alt