Golf7 Bagaj Körüğü Sorunu

bnyamnclak

Üye
İsim
Bünyamin
Golf 7 Aracımdaki Arka Bagaj daki körüğün tırnağı kırılmış altından içeriye su alıyor kendim temin edip değişimini yapabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı veya temini konusunda yardımcı olabilecek biri varmı

84D3ECD1-E30E-4749-B38B-F6FCAD410264.jpeg

24A4B463-9AC9-4520-B526-68140F058592.jpeg

Golf 7 Aracımdaki Arka Bagaj daki körüğün tırnağı kırılmış altından içeriye su alıyor kendim temin edip değişimini yapabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı veya temini konusunda yardımcı olabilecek biri varmı

Ekli dosyayı görüntüle 32196

Ekli dosyayı görüntüle 32197
Kendiniz yapabilirmisiniz bilmiyorum fakat mümkün olan en kısa sürede halletmenizi öneririm., tavan, koltul vs.. her yeri su içinde bırakır., Mümkünse orjinal alın., almadan önce mutlaka servisten fiyat alın., bazen hiç beklemediiğimiz bir parça dışarısı ile aynı rakamlara olabiliyor., serviste şuan yedek parça ve işçilikte kampanya var; https://binekarac.vw.com.tr/tr/kampanyalar/Zubizu-Servis-Kampanyasi.html 

O parça durup dururken tırnağı kıralmaz, büyük ihtimal yıkamacıların marifeti..

@bnyamnclak benim arabanın körüğü de kırıktı aynı yerden ve ben geç fark ettim. Neticesi tavan su aldı. Parçanın maliyeti 30 lira mı neydi ama işçiliğe 200 lira bir bedel ödedim.

@bnyamnclak sonradan stop takınca benim de bir tırnağı kırılmıştı. Silikon  çektirdim yaklaşık 4 aydır bir problem yok

Kendiniz yapabilirmisiniz bilmiyorum fakat mümkün olan en kısa sürede halletmenizi öneririm., tavan, koltul vs.. her yeri su içinde bırakır., Mümkünse orjinal alın., almadan önce mutlaka servisten fiyat alın., bazen hiç beklemediiğimiz bir parça dışarısı ile aynı rakamlara olabiliyor., serviste şuan yedek parça ve işçilikte kampanya var; https://binekarac.vw.com.tr/tr/kampanyalar/Zubizu-Servis-Kampanyasi.html 

O parça durup dururken tırnağı kıralmaz, büyük ihtimal yıkamacıların marifeti..
Aynen hocam az önce tekstilkent avek ile görüştüm :)  körüklerin tanesi 44₺
işçilikte 45₺+KDV.

Çift Körük + İşçilik Toplamda 125 130₺ 

Aynen hocam az önce tekstilkent avek ile görüştüm :)  körüklerin tanesi 44₺
işçilikte 45₺+KDV.

Çift Körük + İşçilik Toplamda 125 130₺ 
Para değil., dışarda yan sanayi olanı o fiyata vermezler.. 

Her zaman derim her ne olursa bir yedek parça alırken ilk önce servise sormakta yarar var.. pahalı bile olsa en azından dışarsı ile fiyat değerlendirmesi yapmış olursunuz..

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: SCC
@bnyamnclak ben gecen gün değiştirdim heryeri su olmuştu tavan koltuk tabana bile geldi 85 liraya servistenaldım sanayide taktırdım işi bilen birine taktırınız zor içinde birsürü kablo var 

@bnyamnclak ben gecen gün değiştirdim heryeri su olmuştu tavan koltuk tabana bile geldi 85 liraya servistenaldım sanayide taktırdım işi bilen birine taktırınız zor içinde birsürü kablo var 
Yetkili servisine yaptıracam hocam sanayi sanayi dolaşıp anlayanı bulana kadar kafam rahat olur hem verdikleri ücret X bi firmada arıştırmaya değecek bi durumda yaratmıyor 

@bnyamnclak İşin ehli yapmalı zaten uzaktan kolay dursada zor bi işlem şimdden kolay gelsin

Hortlatmak gibi olucak ama nasıl değiştiriliyor tam olarak acaba

@bnyamnclak benim arabanın körüğü de kırıktı aynı yerden ve ben geç fark ettim. Neticesi tavan su aldı. Parçanın maliyeti 30 lira mı neydi ama işçiliğe 200 lira bir bedel ödedim.
Golf 7 Aracımdaki Arka Bagaj daki körüğün tırnağı kırılmış altından içeriye su alıyor kendim temin edip değişimini yapabilirmiyim acaba bilgisi olan varmı veya temini konusunda yardımcı olabilecek biri varmı

Ekli dosyayı görüntüle 32196

Ekli dosyayı görüntüle 32197
hocam benim arabaya kamera takıldıktan sonra sızdırmaya başladı,aynı şekilde sizdemi oluyordu önceden

Ekli dosyalar

• B7C20658-B994-41C2-82B5-A2ED73C6B0C6.jpeg
    B7C20658-B994-41C2-82B5-A2ED73C6B0C6.jpeg
    51.1 KB · Görüntüleme: 18
hocam benim arabaya kamera takıldıktan sonra sızdırmaya başladı,aynı şekilde sizdemi oluyordu önceden
Tavanda arka sileceğin hortumu var kablo çekerken ona zarar vermiş olabilirlermi acaba ondan dolayıda yapabilir belki hocam bagajdaki körüklerin sağlam ise

Geri
Üst Alt