Kırık 2 plastik parça tamiri öneri

Pandizot ipinin takıldığı o bagaj plastiğinin orası mı kırık hocam? O parçayı komple değiştirebilirsiniz çıkmacılardan. Kamera yanlış yere odakladığı için bulanık çıkmış 😄
Hocam telefon kötü bu arada paraları arabaya harcamaktan telefon alamıyorum :)

Upvote 0
Gittigidiyor linkini attığım satıcıya bir sorun isterseniz Golf 7 için onun daha küçük versiyonu var mı diye. Hafif silikon sıkar yapıştırırsınız onu oraya. 

Önceden aynı sorunla başka bir konu açılmış hocam. Sizinkiyle aynı. Ama çözüm olarak vida vs yazılmış. 

/monthly_2019_09/70092366_10157597705414516_3522865792611778560_n.thumb.jpg.684cde6466bce24b8b9eff90567f5607.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Gittigidiyor linkini attığım satıcıya bir sorun isterseniz Golf 7 için onun daha küçük versiyonu var mı diye. Hafif silikon sıkar yapıştırırsınız onu oraya. 

Önceden aynı sorunla başka bir konu açılmış hocam. Sizinkiyle aynı. Ama çözüm olarak vida vs yazılmış. 

Ekli dosyayı görüntüle 23691
Oraya vida atarsam birde korneş takar perde asarım :)

Upvote 0
Oraya vida atarsam birde korneş takar perde asarım :)
Gittigidiyor'daki satıcıya sorun hocam, olmazsa polo için olan vs varsa onun pandizot ipi tutucusunu alırsınız. O bagaj parçasını çıkartıp içerden takarsınız, hafif de silikon sıkıp tekrar takarsınız. Orjinalden farksız olur.

Upvote 0
Parçayı çıkarmak istemiyorum hocam. 2014 golf aracımda bagaj kapağındaki plastik trimleri söküp geri takmıştı bir usta sonrası tavan ıslanması problemi yaşadım. Üstünden çıkarmadan çözüm bulacağım artık.

Upvote 0
Pandizot askısı için olanı Kuvvetli Yapıştırıcı ile sorununuzu çözebilirsiniz. Diğer kısım için servis sorgusu daha sağlıklı olacaktır.
Fiberden anlar misiniz Ender bey fiber ile çözeriz dediler. Aynı ölçüde yama benzeri parça üretiyorlar galiba.

Upvote 0

/monthly_2019_09/70092366_10157597705414516_3522865792611778560_n.thumb.jpg.684cde6466bce24b8b9eff90567f5607.jpg
aynen hocam benim resim bu vida ile iş görüyor şuan :)  servise sormuştum gebze doğuş oto neredeyse bagaj kapağının değişmesi gerekiyor diyecekti :D

Upvote 0
hocam bagaj pistonun takılı olan metal parça başı top şeklinde onun o parçayı kırık yeri ona uygun şekilde delerek arkadanda bir somunla çözebilirsiniz. bu metal parçayı bulmanız zor olmaz eskisi kadar sağlam olur. Resim bulamadım.

Upvote 0
hocam bagaj pistonun takılı olan metal parça başı top şeklinde onun o parçayı kırık yeri ona uygun şekilde delerek arkadanda bir somunla çözebilirsiniz. bu metal parçayı bulmanız zor olmaz eskisi kadar sağlam olur. Resim bulamadım.
Delsek arkasından bir kablo yada başka birşey var mı zarar vermeyelim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt