Arabama sürtüp kaçmış...

Ucuz atlatılmış geçmiş olsun.Allah böylelerini de bildiği gibi yapsın ne diyelim kimse trafik sigortası delinmesin diye böyle şerefsizce bir yol seçiyor ne yazıkki

Moderatör tarafında düzenlendi:
@caglar_61 kartımda var aracın önünde sigortalık bi iş olmasa bile bir özür dilense memnun kalır insan... Karaktersizlik böyle bir şey... Ön arka kamera şart oldu artık

Araca gelecek her türlü nazar keşke hep tampona gelse! Birikir birikir en sonunda güzel bir boya işlem tamam (değer düşmez expere girmez)

Mesela benim ön tampon yoğunlukla 25-30 civarı taş izi içeriyor.. birde biri parktan çıkarken 3 santim iz bırakmış (pastayla da biraz iz kaldı)

AVM lerde falan geri geri girip ön tamponu meydanda bırakıyorum ....sürtecek adam gelsin ön tamponu façalasın....ama arka tamponuma dokunmasılar.

@farukal

Büyük oranda çıkar gibi ....%95

%5 kalırsada nazara saymak lazım

Eğer kafanıza takılacak bir faça hasarı kalırsada polisaj ile pasta uygulayanlar yine bu %5 i %2 ye indiriyorlar 

Kar kardır

@Savatage %5 kalsa yeterli hocam gerisi mühim değil. Dediğiniz gibi hepsi tampona gelsin. 

Tamponda ise kalksa bile boyatırsın aman kaportaya bir şey olmasın :)

deterjan,sünger ve ılık su büyük bir bölümünü temizler gibi duruyor aynısı başıma gelmişti hepsini bu şekilde çıkartmıştım

@farukal Hocam geçmiş olsun. Eğer tırnak girmiyorsa pasta-cila uygulamasıyla hiç bir iz kalmaz. Hatta tiner ile aynı şekilde izleri çıkartanları da gördüm OSB'lerde. Sonax orada hiç bir şey bırakmayacaktır. Dediğiniz gibi, keşke hiç olmasa ama oluyorsa da en büyüğü bu olsun. Tekrar geçmiş olsun.

Teşekkür ederim aksiyona girmek istemedim. Çıkartırken çizerim falan canım daha çok sıkılır birazdan gidicem yaptırmaya👀

Son durum bu şekilde oldu. Rötüş boyası ile ince şekilde geçtik. Pasta cila yapıldı. Fakat genede biraz iz kaldı... Ne diyelim...

7E9A3122-1CDA-496D-A26A-3BA653DEF40C.jpeg

@farukal bence sürten şahıs farketmemiştir bile büyük ihtimalle o da aracını sabah gördüğünde ulan biri sürtüp gitti yine diye düşünüyordur, aracınız oldukça düzelmiş gibi sıkmayın canınızı Allah daha beterinden korusun cümlemizi.

geçmiş olsun..
kaportada göçük yok..

mümkün mertebe aracımı kamera önüne park etmeye çalışıyorum.. (kendi aracımda 7/24 ön arka kamera kayıt yaptığı halde)
bu alışkanlık motosiklet kullanmamdan ötürü her daim oldu..

özellikle SS motorun hırsızı, üstüne bineni v.s. çok olunca alışkanlığım oldu

@doganersin Ders almış olduk artık kapalı otoparkların en dip seviyesine en köşelere park ediyoruz... 

Geri
Üst Alt