GOLF Maceram - Carstomized

@frknyldrm maşallah Furkan hocam yakışmış  :masallah:

geçen bi konuda sormuştunuz. Söylemek istediğim tampon tam da buydu  :)

@frknyldrm maşallah Furkan hocam yakışmış  :masallah:

geçen bi konuda sormuştunuz. Söylemek istediğim tampon tam da buydu  :)
Teşekkürler hocam  (y)

Oryx white Golf 7 konusunda idi sanırım, ben 7 R tamponundan bahsediyorsunuz zannetmiştim. 

@frknyldrm evet hocam oryx için mk7 r ön tampon önermiştim o arkadaşa.  :)  Size de 7.5r önerirdim ki işlem tamam 👌 

18 sayfayı tek tek ve zevkle okudum inceledim, emeği geçenlerin elllerine sağlık. Sizin de kesenize bereket. 😊 Herşey yerli yerinde ve çok güzel.

🧿Maşallah, tekerinize taş değmesin. 

Maşalllah... Renk ile eklentiler birleşince baya başarılı bir final oluşmuş. Kare plaka tercihi de şahane olmuş :)  kazasız, belasız, keyifli sürüşler :)

18 sayfayı tek tek ve zevkle okudum inceledim, emeği geçenlerin elllerine sağlık. Sizin de kesenize bereket. 😊 Herşey yerli yerinde ve çok güzel.

🧿Maşallah, tekerinize taş değmesin. 
Böyle yorumlar alınca çok mutlu oluyorum; vakit ayırıp, okuyup incelediğiniz için teşekkürler hocam.  (y)

Allah hepimize güvenlik ve esenlik versin

Maşalllah... Renk ile eklentiler birleşince baya başarılı bir final oluşmuş. Kare plaka tercihi de şahane olmuş :)  kazasız, belasız, keyifli sürüşler :)
Çok teşekkürler Mustafa Hocam, hepimize inşallah  (y)

Kare plaka farklı bir hava kattı gerçekten

çok güzel olmuş Furkan kazasız belasız inşllah.önümüzdeki maçlara bakalım sıradaki glsin  :p

Çok güzel olmuş sayın moderatörüm. Çok değiştiriyor gerçekten bodykit aracı. Sırada ne var diye düşünüyorum, bir şey de kalmadı artık. Seni neye zorlayacağım bilmiyorum.. Güzel günlerde kullan  :masallah:

Maşallah çok güzel olmuş, sunroof projesi ne zaman geliyor?
Teşekkürler hocam, bu espriyi yapan çok oldu. :)

Şaka da olsa böyle iddialı şeyler bekleniyorsa "bir şeyler yapabilmişiz demek ki" diyerek mutlu oluyorum.  (y)

Çok güzel olmuş sayın moderatörüm. Çok değiştiriyor gerçekten bodykit aracı. Sırada ne var diye düşünüyorum, bir şey de kalmadı artık. Seni neye zorlayacağım bilmiyorum.. Güzel günlerde kullan  :masallah:
Ali Bey teşekkür ederim, hep sizin yüzünüzden/sayenizde oluyor bu işler. :)

Yapılacak bir şey kalmamış olamaz, sen bulursun bir şeyler. Neler olduğunu biliyoruz da aslında  :)

Teşekkürler, ailemizin retrofitçisi @zulalyolabi. :)

Geri
Üst Alt