Golf 7 midlineplus fonksiyonel direksiyon hk

Salihcan

Üye
İsim
Salih
Arkadaşlar merhaba ankaradan yazıyorum 2014 golf 7 midlineplus aracım için 1.fonksiyonel direksiyon yaptırmak istiyorum hız sabitleyicisi olmayacak 2. Sis farı taktırmak istiyorum bunları Ankara’da nerde yaptırabilirim sıfırlar çok pahalı çıkma ikinci el olabilir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum herkese hayırlı akşamlar 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Salihcan merhaba bende 2017 aracımdan yeni çıkma direksiyon tuş takımları var gayet temiz hız sabitleyici taktırdığım için boşa çıktı düşünürsen  satabilirim  resim ekliyorum bakarsın

584BD3F7-9465-48A2-A5AC-DB3DC39C0CCB.jpeg

Arkadaşlar merhaba ankaradan yazıyorum 2014 golf 7 midlineplus aracım için 1.fonksiyonel direksiyon yaptırmak istiyorum hız sabitleyicisi olmayacak 2. Sis farı taktırmak istiyorum bunları Ankara’da nerde yaptırabilirim sıfırlar çok pahalı çıkma ikinci el olabilir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum herkese hayırlı akşamlar 
@necati Necati abi yardımcı olur parçaları forumlardan bulabilirsiniz bildiğim kadarıyla gateway değişimi far anahtarı değişimi gerekiyor . 

@Salihcan gateway bilmiyorum sadece resimdeki parçalar var bende fiyatta anlaşırız pazarlık yaparız

Geri
Üst Alt