DOD Fiyatlari

@Savatage Aslında güzel renk demek istiyorum, arka camlarla aynı tonda cam filmi, bej döşeme ve iyi bir cila ile karşısına geçilip rakı bile içilir🤣🤣

beyaz renkten güzeldir. aslında beyaz renk araç üretilmemesi lazım :D ha buzdolabı ha araba aynı..

Camın açık olması ve cam filmsiz araba direk çıplak görünüyor.
18 jantla bayağı havalı olur.

Benimde arabam beyaz bende gıcık olmaya başladım bana bişeyleri çağrıştırıyor.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Camın açık olması ve cam filmsiz araba direk çıplak görünüyor.
18 jantla bayağı havalı olur.

Benimde arabam beyaz bende gıcık olmaya başladım bana bişeyleri çağrıştırıyor.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benimki de beyaz ama ben ikinci el aldığım için öncelikle renkten çok arabanın temizliğine baktım. yoksa sıfır almış olsam, beyazı asla seçmezdim. beyaz renk, EK kasa 185 beygirlik Civic Type-R a çok yakışıyor.

@Lolonerdo Hocam yeni golfler geliyor önümüzdeki ay bayilere (MK7.5), 2. el fiyatlarindan daha ucuz olur diye tahmin ediyorum, simdi sizede pahali satarim hak gecer, delikanli adama yakismaz, satilik ilani acarim önümüdeki aylarda bu foruma, piyasa durumuna göre karar verirsiniz, suanki fiyatlar cok sacma, bir düzelsin ona göre alin, acele etmeyin

Aarac 2019 1.0 dsg comfort camtavan tungsten gri 4500km

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende de Aralık 2017 çıkışlı makyajlı 7 kasa var hasarsız. 30000kmde 1.4TSI 125PS Highline DSG. Satma düşüncemiz var. Sarı sitede bir parça boyalı/değişenli araçlar bile 150bin liralardan ilanda. Aracımın gerçek ederini merak ediyorum. Fikir veren olurda çok makbul geçer.

Bende de Aralık 2017 çıkışlı makyajlı 7 kasa var hasarsız. 30000kmde 1.4TSI 125PS Highline DSG. Satma düşüncemiz var. Sarı sitede bir parça boyalı/değişenli araçlar bile 150bin liralardan ilanda. Aracımın gerçek ederini merak ediyorum. Fikir veren olurda çok makbul geçer.
Sadece düşünce olarak 170bin derim

@krym  hocam bu ilanlar biz kafamizdan bir fiyat yazalim bakalim piyasa ne tepki verir rakamlari, adam cidden kafasindan bir rakam yaziyor yani bu araca 195 ile 250 yazmak arasinda fark yok bence satmayacagini o da biliyor. Bir kac gun sonra kaporasi alindi yazabilir ilana genelde bu tip sacma fiyatli ilanlarda durum hep bu 

@ZITIPAŞA Hocam aslinda durum söyle, ben eylülde arabami 150 bin liradan satisa koysaydim, 147 bine anca satardim, simdi 157 bine koysam 1 gün ilanda kalmaz, yavas yavas alistiryorlar, 3 ay önce 160 bine ilan acsaydim, millet dalga gecerdi, simdi 160 bine ilan acsam, telefon susmaz pazarlik yapmak isteyenlerin yüzünden, bu ilanlar insanlari yüksek fiyata ikna ediyor.

Kardesim araban degerlenmis ne istiyorsun!! diye soran olursa, almak istedigim araba daha fazla degerlenyior malesef

@krym ilanı mesajlara kapatmış yoksa araçta sorunmu var neden bu kadar uygun kazası vs mi var diye mesaj atacaktım😂😂

Geri
Üst Alt