DOD Fiyatlari

yeni nissan micra - opel corsa 150 bin lira olduguna göre, fiat egea 140 bin lira olduguna göre........ Golflerinizin kiymetini bilin, satarkende bu sattigim paraya ne alabiliyorum diye arastirin, satmazsiniz zaten

@driver_can can ücretsiz ilan hakkın varsa senin araca 180 yazıp beklemek lazım bir bakarsın 175-177 aralığında gider, yani bu piyasa şartlarında gitmesi lazım.

@driver_can can ücretsiz ilan hakkın varsa senin araca 180 yazıp beklemek lazım bir bakarsın 175-177 aralığında gider, yani bu piyasa şartlarında gitmesi lazım.
Küfür eder gibi olur insanlara.Sonra benden gören başka araç sahipleri de rakamları şişirir içinden çıkılmaz bi hale gidiyor piyasa.

@driver_can işin manevi boyutu öyle olsa da sen satınca yenisini alırken zaten sana çekecekleri fiyat belli, her yıl için 8-10 bin fark koyup ona gore araç satmak lazım, senin 2016 yı verip benzer donanımda olan 2018 i alacaksan onun fiyatına bakıp 15-20 aşağısına vermek lazım, bugün 190 dan aşağı 2018 Highline yok gibi ordan ince bir hesap yapılabilir.

@AhmetCakmak bu arada gözümden kaçmış; arteon fiyatına 308 satılıyormuş bu gözler bunu da gördü🤣🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Serkanasn Arteon gecen mayista  275 bine vardi en son stokta, almayi düsünüyordum, satilmis o arac yenisi 300 bin dedi ST arkadas, simdi tahmin ediyorum 400 bin falandir.

@krym 308 ikinciel nihayetinde galeride, arteon sıfır alınmaz zaten 1-2 yaşında 8-10 bin km de bayi fiyatının %20 aşağısına alınır ve binilir diye düşünüyorum.

@Serkanasn Tabiki 2.el Arteon alinir 308 yerine

Ama hepsinin yerine sifir km 508 GT alinir 225bg 350nm tork, bence bu araba Arteon katili olur :) Sadece 300 bin lira lansman fiyati

@krym o rakama peugeot fabrikasına ortaklık teklif etseler dahi almam

300 bin nedir allah aşkına bunlar hiç para saymamışlar 300 bini bir arada görseler utanırlar o rakamı istemeye😊

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Serkanasn 2 yil sonra görürüz seni peugeot fan sayfalarinda-forumlarinda, benim gibi bir fransiz düsmanin bile gözü kayiyor bu arabaya

• Beğen
Tepkiler: SCC

@Serkanasn Bu araba olmus, tek soru isareti: 2-3 yil 50 bin kmden sonra arabanin hali ne olur, dökülür mü?

Geri
Üst Alt