DOD Fiyatlari

Şanzımanı değişen golf değişmeyenden iyidir, siz aldıktan 5bin sonra arıza verdiğini düşünün, dodda yapılan her şey kayıtlı olduğu için terchmdir.
ama kimse sizin gibi düşünmediği için o araba uzun zamandır ilanda duruyor. aynı renk aynı model sakaryada 2 bin km'de golf vardı. o çoktan satıldı bu ise elde kaldı.

@vsoner  ben özellikle şanzımanı serviste yeni değişmiş kayıtlı ve garantili aradım buldum aldım. şanzımanı serviste yeni değişmiş garantili bir golf , şanzımanı hiç değişmemiş ne zaman ne olacağı belli olmayan bir golften daha mantıklıdır ve bana göre tercih sebebidir.

Beyaz golf'lerin çoğu rent a car çıkması oluyor. Yani eşşeğe biner gibi binilen araçlar. Beyaz golf almadan önce şase numarasından mutlaka ilk sahibi kontrol edilmeli.

Beyaz golf'lerin çoğu rent a car çıkması oluyor. Yani eşşeğe biner gibi binilen araçlar. Beyaz golf almadan önce şase numarasından mutlaka ilk sahibi kontrol edilmeli.
Kiralık araç ya da şirket aracı olup olmadığını renkten kestirmek zor ilk sahibi nasıl kontrol ediliyor bilmiyorum ama bütçe uygunsa highline alarak riskin en aza ineceğini düşünüyorum genelde bu tarz kullanılan araçlar midline veya comfort kiralanıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ocak sonuna kadar piyasa 10 bin daha artsında satıp f30 alayım 

DOD'da çalışan arkadaşım var. Babama octavia kovalıyoruz. Araç bulamadıklarını, bulduklarının da fiyatlarının çok yukarıda olduğunu söylüyor. Araç temin edemedikçe fiyatta esneklik yapamadıklarını, kar marjlarını artırmak zorunda kaldıklarını söylüyor. Ancak DOD'u sıkı takip edenler bir iki haftada bir iyi fiyata araç denkleyebilir. İhaleden aldıkları bazı araçları bir nebzede olsa diğer galerilere göre bir tık aşağı veriyorlar ki Clio, Megane gibi araçları direk galerilere veriyorlarmış.

@driver_can hocam bu bir dolandiricilik taktigi resmen fiyati piyasadan ne kadar fazla arac gorduysem cogu arac opsiyonlanmistir yaziyor , bak araca bu fiyati veren var piyasasi boyle demek icin. Asli astari yok bu arabayi 130a satarlarsa opsun tepelerine koysunlar tamamen algi yaratiyorlar fiyatlari sisirip.

@ZITIPAŞA Malesef öyle. Daha geçen haftalarda 308 GTI favoriye eklemiştim. 214 bin liraydı, kapora alındı yazmışlardı. Aradan 10 gün felan geçti ve tekrardan şuan 30 bin lira fiyat artışıyla ilanda. :)  

Favorilerdeki ilan

12 aralık.jpg

Şuanki yeni ilan

25.jpg

@driver_can hocam bu bir dolandiricilik taktigi resmen fiyati piyasadan ne kadar fazla arac gorduysem cogu arac opsiyonlanmistir yaziyor , bak araca bu fiyati veren var piyasasi boyle demek icin. Asli astari yok bu arabayi 130a satarlarsa opsun tepelerine koysunlar tamamen algi yaratiyorlar fiyatlari sisirip.
Malesef satılan araçlar var mk7 kasada donanımlı araçların 150 üstüne satıldığını bizzat gördüm satıcılarla iletişim halindeydim.

@driver_can  150 civari mumkun araclar var hocam gecen bir ilan vardi deri koltuklu vs bayagi doluydu onlar olabilir ama bu arac bu paraya satilamaz bence

@AhmetCakmak  bu araci bende gordum hocam hakikaten ilginc bir durum var bizim anlamadigimiz yani 1 ayda 30 bin TL ne ici  zam yapildi bu araca anlamiyorum ki

Geri
Üst Alt