DOD Fiyatlari

@AhmetCakmak burdan şunu anlayabilirmiyiz, bilerek araç getirmeyip ucuza kapattıkları ikinciel araçları satıyorlar diyebilirmiyiz.

sifiri verirken ikincieli öldüm fiyatına al sonra araç getirmeyip ikincieli sıfırdan yüksek fiyata sat.

o değilde 1250 km de olan araç neden satılır?

Satılıp ne alınır?

Moderatör tarafında düzenlendi:

@AhmetCakmak burdan şunu anlayabilirmiyiz, bilerek araç getirmeyip ucuza kapattıkları ikinciel araçları satıyorlar diyebilirmiyiz.

sifiri verirken ikincieli öldüm fiyatına al sonra araç getirmeyip ikincieli sıfırdan yüksek fiyata sat.

o değilde 1250 km de olan araç neden satılır?

Satılıp ne alınır?
Bilerek araç getirmeme kısmı gerçekten soru işareti. Dediğiniz gibi 5 bin km bile yapmamış bir sürü 2019 model araç satışta. Geçen ay -bir nevi şansa- sıfır araba alıp belki de zarar mı edeceğim diye insanlar düşünürken üstünden 1 ay bile geçmeden araçları %10 %20 değerlendi gibi oldu.

Bu durumda bayiler/distribütörler insanlara yıl sonuna araç kalmayacağını satış rakamlarından öngörmüştür fakat bilerek mi kimseye şu kadar kaldı denilmedi, yoksa işler mi değişti?

Benim senaryolar bu şekilde. :)  

@Serkanasn VDF kredisini ödiyemiyorlar, geri dogusa veriyorlar, ölü fiyatina hemde, baska bir yerde satamiyor hacizli diye

@krym acaba öyle mi yoksa ötv döneminde birileri ne yap et bir golf passat kap iyi prim yapacak falan mı dedi?

ötv indiriminin olduğu haziran ayının son günü 161.000 TL rakama 1.5 tsi Highline veriyorlardı cam tavan app connect geri görüş vs opsiyonlarla, o gün alıp(alıcılar da önemli şirketler ile bağlarını araştırmak lazım)bugün satanlar kimler bir bakmak lazım.

@Serkanasn öyle, yakin bir tanidigimin basina geldi, isten cikti, krediyi ödiyemedi, arabasida hacizli vdf krediden dolayi, mecbur dod'a satti, vdf kredili aracinizi satacaksaniz, ya bir yerlerden borc bulacaksiniz yada ölü fiyatina dod'a vereceksiniz, tam tefecilik

@krym ölü Fiyatına samimiyetine inanan birine verse daha iyi hatta galericiyle bile anlaşılır krediyi kapat arabayı sat şeklinde, zaten 10-15 dk da kalkıyor satılamaz şerhi.

@Serkanasn Allah kimseyi bu duruma düsürmesin, ama isler degisiyor borc kapiya dayandiginda, hemen kurtulmak istiyorsun.

Düsük kmli araclarin %90 kredisini ödiyemiyenlerinki malesef

@sayyad

bu tezgahı düzenleyenlerin yardımcısı olmasın !!!  

ne demek ya ?  Bursa üretim araçlarda bile sıfır yok .....showroomlarına gidiyorsun . içerde  60 tane 2. el araç var.... kimbilir 6 ay önce , hatta geçen yıl kaçtan topladılar piyasadan...

sıfır araba ithalatını / üretimini durdurup  2. elciliğe soyunan otomotiv sektörüne bu tiyoyu kim verdiyse aferin ona.....

sıfır golf- seat leon için tarih vermiyolar shwroomlar bomboş siz ne iş yapıyorsunuz dediğimde internette batak oynuyoruz cevabı olunca şok oldum :)

evet bende gittiğimde tetris oynuyordu bir ST hatun.

Geçen ay sonunda 112750'ye 0 km polo aldığımda ikinci elleri malum sitede en düşük 120 bin idi. Hatta DOD' da bile durum aynıydı. 

DOD kadar yalancı bir firma daha yoktur. 2019 tavansız beş bin küsür km'deki 171bin istedikleri Golf'e niyetlenmiştim. Bana sattık demişlerdi meğer yalanmış. Arabanın şanzımanı değişmiş. Uzak durun o golf'ten.

Sarı siteden daha çakal Tam bir fırsatçı bu adamlar.

Yalnız görünen o ki 2020 sancılı geçecek.

Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

DOD kadar yalancı bir firma daha yoktur. 2019 tavansız beş bin küsür km'deki 171bin istedikleri Golf'e niyetlenmiştim. Bana sattık demişlerdi meğer yalanmış. Arabanın şanzımanı değişmiş. Uzak durun o golf'ten.
Şanzımanı değişen golf değişmeyenden iyidir, siz aldıktan 5bin sonra arıza verdiğini düşünün, dodda yapılan her şey kayıtlı olduğu için terchmdir.

Geri
Üst Alt