Sonradan takılan bluethoot'lu orjinal teybin direksiyon'daki telefon tuşunun çalıştırılması

Ts61

Üye
İsim
M.can
Arkadaşlar merhaba Mk7 Aracıma orjinal bluethootlu çıkma teyp aldım.Teyp üzerinden konuşma yapabiliyorum.Yalnız direksiyondaki arama yanıtlama tuşuna bastığımda telefon hizmet dışı diyor.mfa ekranındada telefon menüsü yok.Bunu kodlama ile halledebilirmiyim.Teşekkürler

17 instrument e girip byteları gezin orada telephone menu diye bir bit olacak onu işaretlemeniz gerekiyor

@Ts61 Orijinal derken Çin malı değil mi? Bende orijinal 6.5" kullanıyorum ancak benim Bluetooth'u açmak çok zor oldu. Cevabını başka sayfada gördüm, süper. Tuna'nın söylediği gibi bulabilirsin?

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 instrument e girip byteları gezin orada telephone menu diye bir bit olacak onu işaretlemeniz gerekiyor
Hocam teşekkür ederim midline plus da denedim bunu çalıştı.

Hem telefon menüsü aktif oldu MFA ekranında,

Hem de o menüde olmasam dahi arayan olduğunda MFA ekranının içinde gösteriyor, silecek kolunun üzerindeki yukarı aşağı ve ok butonları sayesinde aramayı cevaplama yada reddetme işlemlerine kavuştum.

Direksiyon tuşları olmayan midlayn pılasıma can verdiniz resmen 😁👍

Bir de parça atlama , geri ve pause tuşunu ekleyebilsem mükemmel olacak🤔

Mediam 6.5 inç çinli media Golf 7 tip olanı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam teşekkür ederim midline plus da denedim bunu çalıştı.
Hem telefon menüsü aktif oldu MFA ekranında,
Hem de o menüde olmasam dahi arayan olduğunda MFA ekranının içinde gösteriyor, silecek kolunun üzerindeki yukarı aşağı ve ok butonları sayesinde aramayı cevaplama yada reddetme işlemlerine kavuştum.
Direksiyon tuşları olmayan midlayn pılasıma can verdiniz resmen [emoji16][emoji106]
Bir de parça atlama , geri ve pause tuşunu ekleyebilsem mükemmel olacak[emoji848]
Mediam 6.5 inç çinli media Golf 7 tip olanı.
Golf 7 midline için media tuşları var elimde direksiyon için niyetiniz varsa beklerim..

Geri
Üst Alt