Golf Ledli Kapı Eşiği

elninomk8

Üye
İsim
GolFF
Golf ledli kapı eşiği yaptırmak istiyorum. Ama kullanan var mı önerilen var mı su geçiriyor mu zamanla   Yapışkanın sökülme durumu nedir?

Vs kullanan var mı acaba?

Konu yanıtsız kalmasın, ışıklı kullanmadım fakat S Dizayn markasının kapı eşiklerini 1 ay kadar önce aracıma uyguladım, fikir oluşturması için fotoğraf paylaşayım.

P_20191208_150831_1.jpg

Işıklı kapı eşikleri Golf R, GTI, GTD ve 40th Edition’da mevcuttu

Hocam hayırlı olsun cillop gibi olmuş

@frknyldrm ürün linki var mı hocam  üzerinde golf yazmıyor değil mi? Birde orayı tam koruyor mu ayak sürtmelerinden?

@frknyldrm ürün linki var mı hocam  üzerinde golf yazmıyor değil mi? Birde orayı tam koruyor mu ayak sürtmelerinden?

Ürün @farukal hocamın paylaştığı linkteki ürün @caglar_61.

Ben görsel amaçlı kullandım fakat arkadakilerin krom kısımlarında çizikler oluşmuş. Gördüğümde şaşırdım hatta, kapının altına falan mı sürtüyor diye de düşündüm çünkü 1-2 ay gibi kısa bir süre sonra o şekilde gördüm. Aracıma nadiren yolcu alıyorum ama inerken ayakları eşiğe gelmiş demek ki. :)  

@frknyldrm hocam aslında bende aliexpresste orjinale benzeyen (5G0071303C kodlu)  ürün bulmuştum ama değer mi bilemedim. 

ürün bu

https://tr.aliexpress.com/item/33046582974.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.4d612e0ej88Yqi

rica etsem sizdekinin ayrıntılı fotolarını atmanız mümkün mü? birde kalite nasıl sdizaynın?
Hocam daha önce başka bir markanın eşiğini kullanmadığım için mukayese yapamıyorum ama kaliteli bir ürün bence, adi gözükmüyor. Fotoğraflardan az çok belli oluyordur. Böyle basit bir ürün için aliexpress'ten sipariş vermeye gerek yok bence. Biraz plastik biraz metal basit bir parça nihayetinde. İlla Golf yazsın diyorsanız burada da biraz araştırarak birçok çeşit bulursunuz bence.

P_20191208_150134.jpg

P_20191208_150413.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bunu söyledim şuan yolda örnek oluşturması adına 👍😊

#Aliexpress TRY 65.14 25%OFF | Araba-styling paslanmaz çelik yan kapı sürtme plakası kapı eşiği Trim Fit araba aksesuarları VW Volkswagen Golf 7 için MK7 2012-2017 2018

https://a.aliexpress.com/_B0z7Sb

@Raban7 hocam bende araştırmama sizin seçtiğiniz ürünle başlamıştım lakin o ürün kolay çizilecek gibi duruyor o yüzden geri durdum gelince bir fotoğraf atarmısınız? @frknyldrm aslında baktıkca sizin aldığınız da gözüme güzel geldi adamlara mail attın üstüne golf yazabilir misiniz şeklinde.isteseler yazarlar büyük ihtimal patent telif mevzularına yazmamışlardır diye düşünüyorum

@Raban7 hocam bende araştırmama sizin seçtiğiniz ürünle başlamıştım lakin o ürün kolay çizilecek gibi duruyor o yüzden geri durdum gelince bir fotoğraf atarmısınız? @frknyldrm aslında baktıkca sizin aldığınız da gözüme güzel geldi adamlara mail attın üstüne golf yazabilir misiniz şeklinde.isteseler yazarlar büyük ihtimal patent telif mevzularına yazmamışlardır diye düşünüyorum
Dediğiniz gibi olabilir, yazacaklarını zannetmiyorum.

Bugün instagramda reklam olarak karşıma çıktı, konuyu hatırlayınca paylaşmak istedim belki faydası dokunur diye. Sayfayı tanımam etmem. Sadece Golf değil, babam sağolsun bile yazıyorlar. :)  Ürün olarak uzaktan biraz ucuz malzeme gibi görünse de beğeneni de vardır herhalde...

https://www.instagram.com/p/B-83SJfJd1c/?igshid=1w4tlp4ebheuh 

Geri
Üst Alt