Golf 7 bagaj havuzu

İsim
Mehmet
Merhabalar golf 7 için bagaj havuzu arıyorum önerebileceğiniz bir ürün var mi acaba

IMG-20191002-WA0047.jpg

S Dizayn firmasından havuzlu paspas almıştım, bagaj havuzunu ise daha önce Ümraniye oto sanayide bir esnaftan. S Dizaynın paspasları güzel, bagaj havuzunun da aynı şekilde olduğunu varsayarak tavsiye edebilirim. Kendi sitesinden havale/eft ile alırsanız %10 indirim oluyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orjianli var bende o bile çok esniyor su dökülse dökmeden çıkaramazsın bagajdan 4 kişinin yanlardan tutması lazım, o yüzden fiyatı ucuz olan herhangi bir şey alabilirsin :)  

Orjianli var bende o bile çok esniyor su dökülse dökmeden çıkaramazsın bagajdan 4 kişinin yanlardan tutması lazım, o yüzden fiyatı ucuz olan herhangi bir şey alabilirsin :)  
Aslında esnek olması avantajdır., Neden su dökülmesinde yerinden çıkarma gibi bir düşünceniz var ki., peçete veya bez ile sıvının suyu emildikten sonra istenirse çıkartabilirsiniz..

S Dizayn firmasından havuzlu paspas almıştım, bagaj havuzunu ise daha önce Ümraniye oto sanayide bir esnaftan. S Dizaynın paspasları güzel, bagaj havuzunun da aynı şekilde olduğunu varsayarak tavsiye edebilirim. Kendi sitesinden havale/eft ile alırsanız %10 indirim oluyor.
Ben de beğeniyorum S dizayn ürünlerini. Krom parçaları da oldukça kaliteli. Şuanki aracımda Rizline paspas kullanıyorum, Rizline ürünleri de oldukça iyi.

S Dizaynın ürününü zamanında bende kullandım, Önerebilirim

ben de her aracımda sdizayn tercih ediyorum bagaj havuzu da paspasları da çok kaliteli. Bu kez paspasları sdizayn, bagaj havuzunu halıbagaj havuzu tercih ettim. çok orjinal ve halı görünümlü olduğu için çok şık duruyor. altı da kauçuk malzeme su geçirmez yanmaz bir malzemeymiş. ve çok sıkı taş gibi yerine oturuyor çıkması bile zor sayılır :)  sadece üst kademede kullanılıyor ama her iki kademede de kullanılabilen kaliteli havuz var mıdır bilmiyorum da.

ürün şu bu arada, biraz pahalı ama çok kaliteli ve orjinal duruyor. orjinal bagaj havuzundan daha orjinal tek ürün olabilir :)  denemek için almıştım ama çok güzel oturdu beğendim kaldı öyle.

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/volkswagen-golf-vii-hali-bagaj-havuzu-2013-sonrasi-P42900913
@golfiano  Güzel bir ürüne benziyor, görselliği ön planda tutanlar için daha iyi bir seçenek fakat ıslandığında bunun da kurutulması gerekecek ve polietilen malzeme ile arasındaki bağlayıcı her ne ise zamanla zayıflayacaktır diye tahmin ediyorum. Ürünün şekli fotoğraftaki ile aynı mı? Eğer aynı ise bagajda iki yanda bulunan halkaların kullanımına imkan vermez sanırım.

@frknyldrm  koku yapıyor mu? Bazı arkadaşlar orjinal alın çok koku yapıyor diye yazmış. Bir türlü karar veremedim

@frknyldrm evet birebir aynı, kenarlarda hiç boşluk yok, tam ölçü yapmışlar zaten. bu arada o halkalar için boşluk bırakan havuzlar çok kullanışlı gelmiyor bana, daha önce sdizayn kullanıyordum, o halkaları kullanmıyorum ben. Valiz vs koyarken oradaki çıkıntıya takılıyor veya orayı ezmek zorunda kalıyordum.

@frknyldrm  koku yapıyor mu? Bazı arkadaşlar orjinal alın çok koku yapıyor diye yazmış. Bir türlü karar veremedim
@eok88 Hiç kokmuyor diyemem, elbette ilk zamanlar kokuyor fakat havalandırdıkça bu koku artık farkedilemeyecek kadar azalıyor.

Herkesin koku hassasiyeti farklı olduğu için bu konuda kesin bir hüküm vermem çok doğru olmaz fakat ben de koku konusunda hassas biri olarak şu an rahatsızlık duymadığımı söyleyebilirim. Karar sizin.

Ben de aynı düşüncedeyim ucuz bisey alacam ne kadar kötü olabilir 😀

Geri
Üst Alt