Kilometreleri görelim 👍

@ogzogz İnşallah değerli hocam. Son rakam hariç bu ekonomik şartlarda 7 haneyi görürüz gibime geliyor.  :O
108binlerdeyim. Trip kısmını da ufak bi hesaplamayla sıfırlama yaparsam olabilir😀 

(123456             789,0) gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Seastar76 hocam ekmek alıp geldiniz paso heralde 😂😂 

Bunu nasıl başarıyorsunuz gerçekten anlam veremiyorum 🤔
geçen yıl nisanda aldığımda 8.100 km de idi.(sahibi yaşlı bir amca, gezmemiş pek) ben ise 14 ayda 14.000km yapmışım

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar arabama güneşten vs korumak için branda -çözüm aramaktayım tavsiyeleriniz nelerdir acaba? tşekkür ediyorm şimdiden..bu arada benim aracım 2014 model km si 41.800 de

Kulağınızda "keşke benzinli alsaydınız" sesleri çınlıyor olabilir. Virüs olmasaydı rahat 7-8 bini görürdünün,  nice senelere..
Hocam dizel hiç sevmezdim ve dizel araç kullanan yakın arkadaşlarıma da "traktöre biniyorsun" diye takılırdım :) lakin aracımı aldığım dönemde 1.0 tsi ile arasında komik bir fiyat farkı olduğu için dizeli tercih ettim. Bu sefer de az yakan bir araca binelim dedim.

Mazotu ne zaman aldığımı unutuyorum, benzinliden sonra tüketim çok tatminkar ama bu kilometreler ile hakkını veremedim henüz. İnşallah sağlıkla uzun yollar kat ederiz.

Teşekkürler hocam  (y)

Geri
Üst Alt