Kilometreleri görelim 👍

@ogzogz hocam o da yakındır . Yanılmıyorsam 300 km kaldı 4444. Dediğin gibi şarkı gaza getirebiliyor. 

@İlker34 gözüm şarkıya takılınca tarihi farketmemişim.

Arada 1111 km var tabi 4444 olması zaman almaz.

Keyifli sürüşler dilerim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz hocam yollardayım bir haftadır. 4230 km olduk. Yarına 4444 fotosunu güzel bir parçayla ekliyorum.

Hazır bu konu acılmısken birsey sormak ıstıyorum araclarda km sayacı var bırde sag tarafta anlık ilerliyen ve bızım sıfırladıgımız sayac bnm bı kac kez basıma geldı ama pek onemsemedım dun yıne oldu anlık km 415 ıdı aracla sabah ıse geldım aksam işten cıktım aracımı calıstırdım 54 e dusmustu neden acaba????? Yardımcı olurmusunuz

Hazır bu konu acılmısken birsey sormak ıstıyorum araclarda km sayacı var bırde sag tarafta anlık ilerliyen ve bızım sıfırladıgımız sayac bnm bı kac kez basıma geldı ama pek onemsemedım dun yıne oldu anlık km 415 ıdı aracla sabah ıse geldım aksam işten cıktım aracımı calıstırdım 54 e dusmustu neden acaba????? Yardımcı olurmusunuz
Aracınızda bahsettiğiniz sayaç 3 farklı veriyi gösterir. 

Başlangıçtan itibaren (en son çalıştırdığınızdan itibaren diyelim kısaca, ancak 2 saatlik molalarda sıfırlamaz. ) 

Yakıt aldıktan itibaren, 

Uzun dönem, 

Direksiyon üzerinden muhtemelen tuşlara bastınız ve sayaç verisini değiştirdiniz. 

Kilometre sayacının sağında anlık km dediğiniz "0.0" tuşuna bastığınızda zaman sıfırlanan "trip" verisinden bahsediyorsanız , "0.0" tuşuna basmadığınız sürece saymaya devam etmesi gerekir diye düşünüyorum.

Resim ekler misiniz?

@ogzogz 4444 olduk hocam . Bu sefer şarkımız gözükmedi. Presense (front assist) arızası vardı ekranda.

6D7333A0-B7D0-41D8-A1C0-00DA7EC2FB7A.jpeg

ikiledik bugün
/monthly_2020_07/3FA25A8C-3692-409F-A911-3F2EED04BA37.thumb.jpeg.0c79b33ce5ae0fdd8d06bafb18803d48.jpeg
10 uzerinden 7 veriyorum hocam

Hiz olmamis

Saat olmamış

Trip olmamış

Hava derecesi de olmamış
hava dereceyi tuttursaydin 11 puan verirdim

@ogzogz @HONEY devire bakan kim, hızıda 22 yapmaya çalıştım, önüm boş, arka araçlatir birikti, 20, 21, 23 çektim bi türlü 22 yi tutturamadım. sonrada 22223 oluverdi...sırada 23456

10 uzerinden 7 veriyorum hocam

Hiz olmamis

Saat olmamış

Trip olmamış

Hava derecesi de olmamış
hava dereceyi tuttursaydin 11 puan verirdim
hızı beceremedim, 

saat- 22:22 de konserde idim( varınca km geçti)

tripi-hesaplayıp sıfırlamam lazımdı

hava - 22 imkansız bu aralar. gece bile 27-28. 

seneye 3 için uğraşsak, hepsi olabilir saat dışında))

Geri
Üst Alt