Kilometreleri görelim 👍

05.02.2018 çıkışlı aracım 29200 de şuan . 05.02.2020 de 30 bin olur 😊

Araç kaç model km’nin maşallahı var dizel araçta bu kmde😀birde km yanından gözüken 3lü işaretler neyi ifade ediyor?
Koltuk gibi görünüyor arkadakilerin emniyet kemerini takıp takmadığını gösteriyor galiba.

Tam da bilmiyorum tahmin sadece

2016 model 1.6tdi 53 bini bugün geçti. Dizel ekonomik olunca hazirandan bu yana 16 bin yaptık. 😂

@kutayoksuz maşallah hocam dizelin hakkını vermişsiniz. Lakin bizim bulunduğumuz yer küçük olduğu için fazla km yapamıyoruz. 

Araç kaç model km’nin maşallahı var dizel araçta bu kmde😀birde km yanından gözüken 3lü işaretler neyi ifade ediyor?
Arkadaşlar tahmin yürütmüşler zaten Arka 3 lü koltuğun emniyet kemerinin takılı olup olmadığını gösteriyor. Da... Bu golflerde varmıydı şuan düşüncedeyim kodlama ile falan açılmış sanırım. Yalnız çok gereksiz bir işlem, çünkü arkadakiler kemeri takmadığı sürece sürekli ötüyor, tabii onuda kodlama ile kapatmadıysalar.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
2016 kasım çıkışlı 1.4 tsi benim araç 74500 e geldi, valla önceki sahibi de iyi binmiş, ben de hakkını veriyorum :D

@Recep Gül hocam aracım Yeni Passat. Kodlamayla açılmadı bu şekilde geldi. Arkadakiler kemer takmayınca ötmüyor sanırım arkada yolcu olup olmadığını göstermek için yapılmış bir şey, zaten belli bir süre sonra sönüyor. Sanırım arkaya oturanların kemer takıp takmadığını kontrol etmek üzere yapılmış( özellikle çocuklar için) bir şey. 

Fotoğraf yok ama trafiğe çıkalı 1590 gün olmuş, bugün 84 bini devirdik kendisiyle. Günde ortalama 52-53 km yol yapmışız.

Geri
Üst Alt