Jump to content

TsiLove

Tsi gazdan çekince yığılma hk.

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar aracım 1.4 tsi 125bg Manuel CZCA seri motor, araç stok halde bugüne kadar hiç tadilat yapılmadı ancak yapmak istiyorum. Ayağımı gazdan çektiğimde genelde 1,2 ve 3. Viteslerde araç öne doğru sert şekilde yığılıyor ve bu beni rahatsız etmeye başladı, sorunun gazı bıraktığımda turbonun geri hareketi sonucu kaynaklandığını düşünüyorum. Bu sorun için Dump Valve'de iyileştirme yapan varmıdır? Selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, o geri çekilme hissi bana kalırsa genel olarak tüm Vag grubu otomobillerde mevcut. Motor freni hissi daha sert ve hızlı gerçekleşiyor diğer markalara göre gibi geldi bana. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: armando
      Arkadaşlar Merhaba;
      1sene önce almış olduğum eibach TDI 5cm lik yaylarımı orjinal yay ile takas veya satıyorum. 1200tl civarında almıştım fakat kullandığım için rakamı uygun tutmaya çalıştım,tabiki burada ki amaç para kazanmak değil,herkezin işi görülsün 

Ürün Adı:  Spor Yay
      Detaylar:  TDI 5cm
      Fiyat:  650
      Fotoğraf:  

• Yazan: frknyldrm
      Ürün Adı:  Bagaj Açma Mandalı
      Detaylar:  2019 Golf'ten sökülmüştür, Golf 7-7,5 ile uyumlu olduğu gibi bildiğim kadarıyla Passat B8 ile de uyumludur.
      Parça Kodu: 5G6827469F
      Cüzi pazarlık payı vardır.
      İlan Linki: https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-volkswagen-bagaj-acma-mandali-5g6827469f-768237892/detay
      Fiyat: 290 TL
      Fotoğraf:  

• Yazan: mehmetcimcik
      Merhabalar golf 7 için bagaj havuzu arıyorum önerebileceğiniz bir ürün var mi acaba

• Yazan: Okan Şen
      ARAÇ BİLGİLERİ
      Genel detaylı bilgiler:  https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-garantili-plusact-plusu-led-plusdsg-pluscamtavan-pluskoltuk-isitma-plusapp-cont-plusg,grs-756922135/detay/
      Boya ve değişen:  YOK
      FOTOĞRAFLAR:

• Yazan: mehmetcimcik
      Merhabalar 2013 golf 7 highline 'ın gündüz farlarını böyle dolgun yanmasını nasıl sağlarız. beyaz benim aracım
  • Yeni Oluştur...