Act modu yakita etkisi

Aliyurek3838

Yeni Üye
İsim
Ali
Merhaba 

Golf 90 hp 1.6 tdi 2013 model aracima gaz pedal etkisi ozelligini actim hafiften hantalligi ortadan kaldirdi fakat yol bilgisayarinda Eskiden 5.5-5.9 lari rahatca gorebilirken artk 6.9-8.0 arasinda veriler goruyorum. Yakiti benim gibi arttirdgini dusunuyor musunuz ?

tesekkurler

Merhaba 
Golf 90 hp 1.6 tdi 2013 model aracima gaz pedal etkisi ozelligini actim hafiften hantalligi ortadan kaldirdi fakat yol bilgisayarinda Eskiden 5.5-5.9 lari rahatca gorebilirken artk 6.9-8.0 arasinda veriler goruyorum. Yakiti benim gibi arttirdgini dusunuyor musunuz ?
tesekkurler
Gizli özellikten açılan şeyden bahsediyorsunuz.. ben bir + yada - si görmedim araç hızlanmasında fln kesinlikle psikolojik ..

Gizli özelliği bilmiyorum ama 1.6 tdi aracım rejenerasyon esnasında ölçülse 120  bg çıkar aşırı atik oluyor, nedenini bilmiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mutlubey17 ben yakiti arttigini dusunuyorum. 90 bg modellerde. 1.vitesteki o hantallik azaldi diger viteslerde bnde tam fark goremiyorm

Arkadaşların dediği gibi, kodlamayı yaptıktan sonra sanki bi gelişme varmış gibi görünsede 2 gün sonra bu durumun psikolojik olduğunu anladım. Herhangi bir değişme görmedim ben kodlama yaptıktan sonra. Daha sonra yaptığı kodlamayı geri aldım. 

Gizli özelliği bilmiyorum ama 1.6 tdi aracım rejenerasyon esnasında ölçülse 120  bg çıkar aşırı atik oluyor, nedenini bilmiyorum.
@bf417 rejenerasyonda araçtaki gitme hissini ben de anlamış değilim. Atiklik oluşuyor. Ayrıca klima açık kullanıldığı zaman da daha diri hissettiriyor araç kendini.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu ayar  , sürüş profili bulunan araçlarda spor modundaki  gaz pedalı ve direksiyon tepkilerini sağlar. Yani aracınız sürekli spor modunda olur. Şanzıman hariç.  Yakıt artışı çok normal.

Geri
Üst Alt