Bakan Varank'tan yerli otomobil paylaşımı

Dünya devleri otomobil üreticileri birlesmeye calisiyor, son olarak Opel-PSA ile Fiat Chrysler birlesmeye gitti (PSA gecen sene Opeli satin almisti). Bu sektörde tek basina ayakta kalmak cok zor, arge yatirimlari cok maliyetli.

Bir motoru sifirdan gelistirip pazarda söz sahibi olmak cok zor, ilerleyen teknolojilere karsi ayakta kalmak icin baska büyük birlesmelerde görücez, belki Mercedes-BMW veya Reanult-VW gibi süpriz birlesmeler veya ortak teknoloji üretimlerine tanik olucaz, tek basina ayakta kalabilecek firma yok. Peki biz ne yapabiliriz? Kafadan dalariz, gerisini Allaha havale ederiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
hayırlısı öncelikle... 365 gün 7*24 vergi ödediğimiz ülkemizde bu araçlar çıktıktan sonra neler değişecek merakla bekleyeceğim... 1973 açılan eski adı boğaziçi köprüsüne hala geçiş parası öderken umarım bir kıyak yaparlar yerli araç alanlara köprü otoyollar bedava olur:)

hayırlısı öncelikle... 365 gün 7*24 vergi ödediğimiz ülkemizde bu araçlar çıktıktan sonra neler değişecek merakla bekleyeceğim... 1973 açılan eski adı boğaziçi köprüsüne hala geçiş parası öderken umarım bir kıyak yaparlar yerli araç alanlara köprü otoyollar bedava olur:)
Hocam köprünün borcu daha bitmedi ondan ödüyoruz.. 😁

abd yaptırım yapacakmış, dolar 5,93 olmuş yıl sonu hedefi 6.12 imiş,  incirlik kapanacakmış umarım papaz pilav yer, asgeri ücret 2500₺ olacakmış, eyt çıkmayacakmış ben emekli olamıyorum:) , yani memlekette sorun bitti araç ürettik 21 aralıkta göstereceklermiş... ben ucu karanlık bir mafsal görüyorum...

Hayırlısı, artık Türkiye araç üretecek.. ! Türk malı  ;)

Millet arabamı kemirecek sen mercimeki , pirinci , şekeri ithal et fabrikaları kapat tarım , hayvancılığı bitir sonra kalk araba yap önce millet karnını doyursun karnını 6 liraya süt satılıyor iş kurun önünde kuyruk bitmiyor nimet abla gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yerli yeni ADALET yaptık  27 aralık ta tanıtıcaz deseler ya.../   terazisi- motoru mantıkla çalışan ADALET 

Dıj güçler bizi daha da çok kıskanacak, gerim gerim gerilecek, çatır çatır çatlayacak desenize... 

Bu da bonus :))) 

Şu konudaki yorumları okurken millet ne kadar dolmuş ve ne kadar ümitsiz onu gördüm hepimiz belli yaşın üatü insanlarız belki çoğumuzun çocuğu var ama umudumuz yok biz niye bu hale geldik anlamıyorum. Çok şey mi istiyoruz adaletli, refah , mutlu olmak istiyoruz insan olmak istiyoruz, kavga etmeden oncu buncu olmadan yaşayamadık be.

EVET DOLMAK YÜZÜNDEN .....

YARIN DEPOYU FULLEYİP  CMTESİ KALMALI 250 GİT 250 DÖN Bİ YERLERE  GİDEMEDİĞİM İÇİN DOLUYUM  MESELA ? (YETERSİZ BAKİYE DRAMALARI)

SİNOP TAKİ KIZIN BAŞINA GELENİN AYNISI HERKESİN BACISINA -KIZINA - GELEBİLİR DİYE DOLUYUM. 

DOLUYUMLAR UZARRRR GİDERRRRRR .

NEYSE 27 ARALIK ATATÜRK'ÜN  SAMSUNA ÇIKIŞI SONRASI , ERZURUM SİVAS KONGRELERİNDEN SONRA ANKARAYA GELİŞİYDİ. KİM TAKAR ?

YERLİ ARABANIN  PREMİER GÜNÜ OLMUŞ NE GÜZEL.

Geri
Üst Alt