Koltuk altı çekmecesi

ozan4050

Üye
İsim
ozan
2019 model polo comfortline aracımın şöför koltuğunun altındaki bu hazırlık acaba koltuk altı çekmecesi için mı?

20191220_143212.jpg

Evet Benziyor gibi, ama çekmece için değil gibi sanki. Öndeki çıkıntılar çekmeceyi engeller çünkü

Golf çekmecesini çekip attım bir bakın

IMG20191220154434.jpg

IMG20191220154406.jpg

sanki yapalım mı diyip te vazgeçmişler gibi 😊

2019 model polo comfortline aracımın şöför koltuğunun altındaki bu hazırlık acaba koltuk altı çekmecesi için mı?
Çekmece için dar duruyor. Evrak kitapçık ruhsat vs. Koymak için tasarlanmış diye duşünüyorum. Çekmece değil de eşya gözü gibi duruyor.

@ozan4050  vw sonradan koltuk alti cekmecesi alip takilmasin diye engellemek amaciyla koymus bile olabilir.:) koymaya niyeti olsa koyardi ki vw son donemlerde birseyler koyma degilde 6 ayda bir yaptigi ufak guncellemelerle birseyler eksiltmeye odaklanmis durumda.

Evet Benziyor gibi, ama çekmece için değil gibi sanki. Öndeki çıkıntılar çekmeceyi engeller çünkü

Golf çekmecesini çekip attım bir bakın

Ekli dosyayı görüntüle 26138

Ekli dosyayı görüntüle 26139
Çekmeceyi kaldırmışlar dediğimde efendim kimse o çekmeceyi zaten kullanmıyor diyenler olmuştu., demek ki kullanan birileri varmış.!

Çekmece, kore malı akü, torpido kilidi, alcantara kumaş, isofix kapakları vs.. (örnekler çoğaltılabilir kısa tutuyorum.)

benim eski aracımda aynı yerde ilkyardım çantası vardı fabrikanın koyduğu , o tarz bişeyin tutacağı olabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çekmeceyi kaldırmışlar dediğimde efendim kimse o çekmeceyi zaten kullanmıyor diyenler olmuştu., demek ki kullanan birileri varmış.!

Çekmece, kore malı akü, torpido kilidi, alcantara kumaş, isofix kapakları vs.. (örnekler çoğaltılabilir kısa tutuyorum.)
Herşeyini doya doya kullanmaya çalışıyorum . Özellikle cüzdan tablet vs arabada bırakmak zorunda kalırsam Torpido kilidi güven veriyor. Sol alt çekmecem bile dolu sd kart adaptörü ağrı kesici ilaç vb orada. 7.5 a geçersem bazı eksik şeyler zoruma gidecek. 8 i zaten hiç konuşmuyorum her motor kaputunu açışımda kafama düşürürüm kesin

Herşeyini doya doya kullanmaya çalışıyorum . Özellikle cüzdan tablet vs arabada bırakmak zorunda kalırsam Torpido kilidi güven veriyor. Sol alt çekmecem bile dolu sd kart adaptörü ağrı kesici ilaç vb orada. 7.5 a geçersem bazı eksik şeyler zoruma gidecek. 8 i zaten hiç konuşmuyorum her motor kaputunu açışımda kafama düşürürüm kesin
Geçen biri zaten senede bir açıyorum kaputu çok önemli değil diyordu :)))) sonra vayy efendim şu ikaz lambası yandı yok motor suyu bitmişş.. sen ona bakmazsan o sana bakar mı neyse...

Geri
Üst Alt