Leon içerir..

Nereye varmak istiyosunuz onu anlamadım ama 170 bin Fr için 200 bin golf high için fiyat aldık Aralık basinda. Donanım olarak birbirine denktiler.

Verdiğin rakamlarda dahi 10 bin fark yok. 185/197 değişik bı aralık. Leonla golf arasında suanki skalada 10 bin imkansız. Herkes gider golf alır Leon satılmaz.  180 e comfort veriyolar. Araç cam tavanlı mi ekstra donanım varmı mesela ?

Burda amac sidik yaristirmak değil. 

Benim 5 tane golf 7 im ve 3 leonum oldu. İkisininde ne verip ne vermediğini çok iyi bilirim. Leon herzaman tasarım olarak golften iyi olmustur. Golfun kalitesi, konforu C sınıfında çıtayı belirler. Gerisi zevk meselesi. 
@Balistique Bu arkadas fiyatlar konsunda forumla dalga geciyor, bana 189 bine 1.5 tsi dsg high full+full araba satildigini yazdi ama nerede satiliyor diye sordugumda cevap: Orda-Burda...

@Serkanasn Fiyatlar konusunda insanlarla  dalga gecme, gecen yazda DSG-Manuel ayni fiyata satiliyor demistin, iyi gülmüstük. Amac nedir? Birde heryere mantiksiz fiyatlari (güya bayilerden) yaziyorsun ama hangi bayi diye sordugumda cevap yok!!!!

Ekran Resmi 2019-12-18 23.09.53.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

@krym dsg ile manuel arasında 4 bin fiyat vardı demişim dediğiminde arkasındayım gülüp gülmemek sizi ilgilendiren kısmı, canınız ne istiyorsa yapabilirsiniz, tdi tsi arasında da 4 bin fark vardı sorduğumda bunada gülmek yada gülmemek sizin bileceğiniz mesele, 185/187 yazacaktım yanlışlık olmuş, beyaz için 185 tungsten ve yeni metalik kırmızı olan renk için 187 fiyat almıştım aynı hafta beyaz tdi içinde 189 fiyat aldım hurda indirimini tam ayarlayamadık siz bir düşünün 188 de olabilir dediler, sizin haleti ruhiyenizi bilmem ama ben bu bilgilerin hepsini Kasım 18- Aralık 4 tarihleri arasında yukarıda saydığım bayilerden aldım, sizi yada başkasını eğlendirmek içinde manüplasyon yapacak halim yok beyfendi, aldığım tüm fiyatları da bu forumda çeşitli başlıklarda yazdım hatta mesajla soranlara da bayii ismi ve lokasyon bilgisi verdim, size 8-10 bin fazla çektiklerse o sizin ve st nin sorunu benim değil, gereksiz yere benimle laf yaristirmanizin sebebi nedir?

2017 Kasım ayında tsi cam tavanlı dsg golf için 114 fiyat aldığımda leon fr 84 fiyat almıştım yani leon golfün %75 i civarındaydı, bu da şu demek oluyor eğer golf 200 ise leon en fazla 145-150 olmalı daha fazlası doğuşa kalan leon popülaritesi marjıdır.

Bu arada tsi için 185/187 ve tdi için 189 olarak aldığım fiyatlar Highline dsg Cam tavanlı geri görüş kameralı ve app connect li olan araçlar içindir, en son 8 Aralık günü metalik renkli ve yukarıda saydığım opsiyonlara ek olarak kış paketi olan tsi Highline için 191 fiyat aldım lakin zaten aracımı almış olduğum için satış danışmanına teşekkür edip telefonu kapattım, daha önce nasıl insanlar ile muhatap oldunuz ve muhataplık düzeyiniz nedir bilmem ama bana hitaben birseyler yazarken üslubunuza dikkat etmeniz gerekir, karşınızda çocuk yok burası da çocuk parkı değil, eğer çocuk parkı arıyorsanız mahalledeki akranlarınıza sorup orda oyun oynayabilirsiniz, biraz ciddiyet lütfen.

@Savatage bu arada bursa doğuş ta vw tarafında 4 adet Highline golf beklerken yan taraftaki seat kısmında koskoca bayide araba olarak sadece bir adet ibiza vardı ve onunda kapıları kapalıydı arabaya doğru hızlı adımlarla ilerlerken arkamdan st nin sesi ile irkildim "araç satıldı beyfendi eğer dilerseniz sipariş alıp 3 ay sonra teslim edebiliriz " ne ibiza ne leon ne toledo ne de ateca yoktu.

Golf ile aralarında nasıl bir fiyat iliskisi var ben çok anlamam ama bayi gırtlağa kadar polo ve golf kaynarken seatta sadece eğer dilerseniz çay ikram edebiliriz dediler🤣🤣

Moderatör tarafında düzenlendi:
leonun stopları görünce aklıma bu geldi Volvonun elektirikli canavarı polestar 2 elektrik deyip geçmeyin 1.5 ton çekiş kapasitesi var, stoplar bunun tersi gibi duruyor

images (1).jpeg

@Serkanasn Cocuk parkina cevirdin zaten, seninle oynamak durumundayim, birde ciddiyet lütfen diye yazmis

Forumdan smokimotion kasım sonu aldı galiba videosu var youtubede leon dizel fr dsg geri görüş,cam tavan,keyles var çok güzel arabası 171000 tl ye.

Golf dsg highline cam tavan dsg ye de 192fiyat almış.

Golfte kaput amortisörü,bardaklık sürgüsü iptali nedir kardeşim verilen hak geri alınırmı.Bugün bunu yapan yarın bagaj amortisörünüde iptal eder.

Yeni leon golfü silkelekmekle kalmaz yırtar bence.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kendi adıma bu muhabbeti uzatmanın kimseye ve foruma faydası olmadigini düşünüyorum. Golf 8 geldiğinde elle tutulur bir golf 250 bin TL civarlarında olacak yeni Leon ise 200 bin TL dolaylarında. Açık konusayim leonu henüz gormedim ama bunlar yerine peugeout 2008 dusunuyorum. 

Gt line donanım 200 bin altı gelirse. 1.5 dizel motoru, sorunsuz eat8 şanzımanı ve müthiş tasarımıyla favori adayım olur. 3008 in neler yaptığı ortada. Vag seviyoruz evet ama oda biraz bizi sevse artık...

Far hırsızları için daha cazip bir Leon Doğuyor...  :D :lol:

Forumdan smokimotion kasım sonu aldı galiba videosu var youtubede leon dizel fr dsg geri görüş,cam tavan,keyles var çok güzel arabası 171000 tl ye.

Golf dsg highline cam tavan dsg ye de 192fiyat almış.

Golfte kaput amortisörü,bardaklık sürgüsü iptali nedir kardeşim verilen hak geri alınırmı.Bugün bunu yapan yarın bagaj amortisörünüde iptal eder.

Yeni leon golfü silkelekmekle kalmaz yırtar bence.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Toros sw gibi bir tane demir uzatabilirler  bagaj amortisör yerine durum bunu gösteriyor hadi 8 kasada olmaz ama 8.5-9 kasalarda olabilir 😁

Selamlar,

Golf 8 tanıtıldı,Leon tanıtım tarihi belli oldu.

Bu sınıfta son olarak A3 bekleniyor.

A3 tanıtım tarihi ile ilgili bilgi var mı?

Seat Tarraco 'nun küçüğü olacak gibi görünüyor. TARRACO gibi Leon  B)

Selamlar,

Golf 8 tanıtıldı,Leon tanıtım tarihi belli oldu.

Bu sınıfta son olarak A3 bekleniyor.

A3 tanıtım tarihi ile ilgili bilgi var mı?
@aydancan doğru tespit.Eğer böyle ilerlerse A3, Şubat sonu ya da Mart gibi açıklanabilir.

@Balistique evet seat yetkili bayide ki yetkili satıcılar söyledi. Dizel motor seçeneği 1.6 olmayacak trye dizek gelmeyecek.   Ve zamanla tüm araçlardan kalkacak dedi

Geri
Üst Alt