Leon içerir..

ogzogz

Paylaşımcı Üye

İsim
Ogz
Alternatif yolda..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz

Lansman günü 45 dakika önceden foruma hatırlatın...(unuturum ben)

Kola mısır cips leri hazırlayalım....

Bakalım İspanyol boğası boynuzlarını nasıl saplayacak mk8 e..... 

Farlar gene show yapacak belli oldu, kaliteyide 1 tık yukarı çekerlerse golfün tahtını sallayabilir

@forjust1day sallar ama silkelemekten öteye geçermi orasını bilemem dostum🤣

Eskiden golfün %30 olarak aşağısına satılıyordu ve fiyat olarak uygun olduğu için tercih ediliyordu, şimdi aradaki fark 10 bin civarında geziyor o sebeple durumu ne olur bilinmez.

Eskiden golfün %30 olarak aşağısına satılıyordu ve fiyat olarak uygun olduğu için tercih ediliyordu, şimdi aradaki fark 10 bin civarında geziyor o sebeple durumu ne olur bilinmez.
Benzer donanimlarda gecen ay fark 30.000₺ yi geciyordu leon ile golf arasinda..

Golfte dizel yok artık. Leonda dizel getirecekler. Almanlar her ne kadar artık vw adı altında daha inovatif takılacak olasalarda pazarı diğer markalara bırakmaz.

Tdi tercih edecekler içinde ilk adres leon olacak. Vw için bişey değişmez bir cebinden alıp diğerine koyacak. Ayrıca leonlarda artık fr paket dizelde geliyor ve gelecek.

Ülkemizdeki dizel pazarı, golfün yenı kasasına gelen eleştiriler, alıp başını giden fiyatlar ve yeni leonun tasarım ipuçlarına bakılırsa umarım sadece sallamakla kalır silkelemez :)

Fr benzin ile golf high fiyat farkı en son  170 e 200 bindi. 10 bin fark ben hiç hatırlamıyorum.

@Balistique leon fiyatını bilmiyorum ama şuanki aracımı almadan önce aralığın ilk haftasında 185-197 (opak/metalik) fiyat almıştım dogusun çeşitli bayilerinden(voskar-doğuş bursa-avek vs), bu durumda fark gerçekten de 10 bin miş en azından bunu sayenizde teyit etmiş oldum.

Önunun golften fersah fersah ustun oldugu kesin arka kisim boyle olursa nasil olur bilemem. Vw sanirim bakti mk8in onu facia arkasi idare eder leonun onunu duzeltio arkasini batiralimda insanlari azicik golfe yonlendirelim demis olabilir. :)

@Balistique leon fiyatını bilmiyorum ama şuanki aracımı almadan önce aralığın ilk haftasında 185-197 (opak/metalik) fiyat almıştım dogusun çeşitli bayilerinden(voskar-doğuş bursa-avek vs), bu durumda fark gerçekten de 10 bin miş en azından bunu sayenizde teyit etmiş oldum.
Nereye varmak istiyosunuz onu anlamadım ama 170 bin Fr için 200 bin golf high için fiyat aldık Aralık basinda. Donanım olarak birbirine denktiler.

Verdiğin rakamlarda dahi 10 bin fark yok. 185/197 değişik bı aralık. Leonla golf arasında suanki skalada 10 bin imkansız. Herkes gider golf alır Leon satılmaz.  180 e comfort veriyolar. Araç cam tavanlı mi ekstra donanım varmı mesela ?

Burda amac sidik yaristirmak değil. 

Benim 5 tane golf 7 im ve 3 leonum oldu. İkisininde ne verip ne vermediğini çok iyi bilirim. Leon herzaman tasarım olarak golften iyi olmustur. Golfun kalitesi, konforu C sınıfında çıtayı belirler. Gerisi zevk meselesi. 

Sunuda şuraya birakayim. Az çok leon kafamızda şekillenir.

iCsiUu0-zzg

5 lira 10 lira farkla büyük boy mc donalds menü tartışmasına dönmüş

@Serkanasn ?? Hocam hakkaten anlamadım ?

+10 bin makasla  seat yerine golf olurmu hiç? O zaman kimse leon almazki ? Niye alsınn? Alırsa hayırlı olmamış bile denir alenen

Eğer öyle olsa seat dükkanı çoktan kapatıp giderdi TR den....10 bin fazlasına golf varken..

Benimde tespitlerim !

Ekim ayı sonunda

Tdi/excelence/sunroof/dsg leon 163 bin

Tdi/high/sunroof/dsg/geri görüş golf 188 bin

Bunlar eş donanım 2 araç hatta leonun anahtarsız giriş ve çalıştırması extrası geliyor ...25 bin fark var!!!

-25 ucuz olacak ki leon alayım parasını helal edeyim...

Hangisini alırdım?

Leonu alırdım 25 binlikte mazot alırdım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt