Leon içerir..

@Kysr038

Leonun Şekil şemal bu halken?

Mısır patlatıp live lansman izlemeye bu sefer yokum! 

Banttan özetine yorumlara bakarız tabi 

Kötünün iyisi yani (mk 8 )

Valla golf 8 e bakarak, bence seat'ın tasarımı gayet hoş olmuş. En azından ön kısımda çizgisinden çıkmamış, arka stoplar için kötü olmuş diyemem ama biraz daha değişik bir tasarım yapılabilirdi.

Golf 8 Mi seat mı deseniz kesinlikle tasarım olarak seat tercih ederdim. 

Valla golf 8 e bakarak, bence seat'ın tasarımı gayet hoş olmuş. En azından ön kısımda çizgisinden çıkmamış, arka stoplar için kötü olmuş diyemem ama biraz daha değişik bir tasarım yapılabilirdi.

Hocam tasarım olarak hep Leon öndeydi, VW AG’nin satış stratejisi de bu gibi gözüküyor. Birisini konforlu ve malzeme kalitesi iyi yap ama tasarımdan eksilt, diğerini daha düşük kalitede yap ama tasarımı güzel yap. Audi, Vw, Seat ve Skoda sıralamasıyla her segment ve her pazarda kendi araçlarını mis gibi sat. Güzel strateji. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Evet dışı yeni golf'ten iyi duruyor ama ön kısım direkt bir önceki kasa makyajlı mk3 ford focus'un aynısı

Bu aractan bir sey cikmaz maalesef , su an HB sinifinda en guzeli Bmw 1 geliyor bana, daha canli gormedim ama yeni mazda 3 de efsane duruyor vag grubu yeni a3 ile birseyler yapmaz ise yazik olur, mk8 golf ve yeni leon ise bu haliyle bana kalirsa 2021 de makyaj yer , hele golfun 2021 bile gec makyaj icin en azinda fardaki kaportaya uzanan yeri kaldirmalari lazim cok cirkin duruyor.

Her yeni kasada bambaşka arabalar çıkarmak genelde japonların işidir, bunlar da onlara benzemeye başladılar. Bu tutumu antipatik buluyorum, vag grubu da bunu yapmaya başladıysa uzun dönemde yeni arayışlara girmek gerekecek herhalde.

@ZITIPAŞA 

mk8 golf ve yeni leon ise bu haliyle bana kalirsa 2021 de makyaj yer , hele golfun 2021 bile gec makyaj icin en azinda fardaki kaportaya uzanan yeri kaldirmalari lazim cok cirkin duruyor.
1 sene içinde makyajlanan bir araç gördünüz mü ?

Audi den sonra Seat içinde tek kaş olabileceğini tahmin ediyordum. Allengirli arka stop açılışı olacak mı acaba :)

Tüm detayları tanıtıldıktan sonra yeni konu açarak paylaşırız.

Yeni Leon canlı yayını: 

Mevlana nın Gelmesende olur !

Diyeceği bi araç işte!

Geri
Üst Alt