WÜRTH kullanan?

hsyn

Üye
İsim
Hüseyin ARABACI
Arkadaşlar WÜRTH kullanıp faydasını gören varmıdır benzinli araç İçin katkı olarak kullanacağım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Würth ün tek faydasını silikon sprey de gördüm sunroof gıcırtıları için aldım sıktım hiç faydası olmadı ama burçlardan gelen sesleri için tabla fişeklerine sıktım inanılmaz şekilde kesti onun için tavsiye ederim.

@agacmalzeme ne kadar süre kesti hocam tekrar başladı mı burçlardan gelen ses?

Burç sesi bende de var değiştirsem mi yağ yada sprey le çözülürmü bilmiyorım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Würth ün tek faydasını silikon sprey de gördüm sunroof gıcırtıları için aldım sıktım hiç faydası olmadı ama burçlardan gelen sesleri için tabla fişeklerine sıktım inanılmaz şekilde kesti onun için tavsiye ederim.
Würht Cam suyu konsetresini de öneririm  (y)

Burçlar için serviste 2 yıl önce yurt dışından gelen özel bir yağ ile işlem yapılmıştı. Hala ses yok.

Burçlar için serviste 2 yıl önce yurt dışından gelen özel bir yağ ile işlem yapılmıştı. Hala ses yok.
Markası neymiş..? ücret aldılar mı? fatura duruyorsa parça kodundan öğrenmiş oluruz.?

2 yıldır ses yoksa iyi bişey olsa gerek

@agacmalzeme hocam bende de burçlardan ses geliyor ama spreyi nereye sıkacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim, şu fotoğrafta hangi bölgeye sıkmam gerekiyor mavi yer mi kırmızı mı yeşil mi? 

C99C5E89-17F6-483A-BEB1-7A660ECD0A4A.jpeg

Markası neymiş..? ücret aldılar mı? fatura duruyorsa parça kodundan öğrenmiş oluruz.?

2 yıldır ses yoksa iyi bişey olsa gerek
Markasını hiç sormadım garantiden yağlanmıştı. Çok zaman geçti genel bakım faturası olmadığı için attım sanırım:(

Geri
Üst Alt