Bu sesin nerden kaynaklandığını bilemiyorlar

İsim
Burak

Arkadaşlar Bu nasıl şeydir aynı ses aracimda var be arastirdigim kadar sesim kaynağı belli değil. Bu sesi Allah aşkına bilen varmi ve bu şekilde kullanmak zararlı mı 

Ben bir tuhaflık göremedim yada anlayamadım hocam.Bazen bende motoru açıp bakıyorum gariplik var gibi geliyor.Özellikle motoru stop ettikten sonra anlık birkaç ses geliyor 1.2 arabamdan.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
@Fotoburak27 Normal çalışma sesi hepsi. Yazın özellikle sağ tarafta duvar var ise hirhirhir dediğiniz ses duvardan iyice yansıyarak daha da artar. Saat gibi çalışıyor maşallah.

Upvote 0
ısınınca da yapıyor mu yoksa sadece ilk çalıştırmada soğukken mi yapıyor

Upvote 0
Bence bir vuruntu sesi var gibi. Benim 1.0 tsi 3 silindirlinin sesi bile bu kadar değil. 1.2 tsi motorların daha sessiz olduğu söylenir. İlk soğuk motor çalışması olsa neyse ama ısınıncada böyleymiş. Bence bir kotrol ettirin.

Upvote 0
1.2 TSİ yi motoru yaklaşık 4 sene kullandım bu şekilde ses hiç duymadım volanttan gelme ihtimali var miki 

Upvote 0
@Ugur037 hocam sanki benimkinin sesi sizinkinden farklı gibi. Ayrıca aracım 30binde bu kmde triger değiştirmek saçma olmaz mı. Sesi iyi dinleyin hocam farklı mı değil mi 

Upvote 0

Geri
Üst Alt