🧿 Oto Alarm Sistemi Marka Tercihi “META Alarm- Montaj Ender E. Yapıldı”

Ne bmwde ne volkswagende fabrika çıkışlı darbe sensörü yoktur . Darbe sensörü kadar  kullanışsız ve gereksiz bir donanımda yoktur . Aracınıza kedi çıkar öter aracınıza biri yaslanır öter

@mbonat  şuan aynı yada farklı marka araçların farlarını çalıyorlar geçen ay şirket aracının dört lastiğini çaldılar altına taş koyarak burada darbe sensörünün önemi yokmu

Geçen gün konusunu yazdığım 

Seat leon led far hırsızlığında?

Hırsızları aracının başında kurcalarken  gören vatandaş balkona çıkıp hooopppp noooluyooo dediği an araç sahibine silahı sıkmıslar aşağıdan

Şimdi bu golf alarm konusu iyi güzelde!

Gece 04:17 de alarm çaldığında aşağı inip hırsızları uçan tekmelerle yere serebilecek insaniyet var mı ? Forum da

Alarm değilde araca Ayı Kapanı tarzı bubi tuzakları yerlestirmek lazım

Ne bmwde ne volkswagende fabrika çıkışlı darbe sensörü yoktur . Darbe sensörü kadar  kullanışsız ve gereksiz bir donanımda yoktur . Aracınıza kedi çıkar öter aracınıza biri yaslanır öter

@mbonat  şuan aynı yada farklı marka araçların farlarını çalıyorlar geçen ay şirket aracının dört lastiğini çaldılar altına taş koyarak burada darbe sensörünün önemi yokmu
Hocam üsttede belirttim zaten arabanın jantlarını çıkartıcak kadar bir eğim olduğunda alarmı ötüyor çünkü eğim sensörü mevcut .  Far hırsızlığına gelince leounun farını 8-10 saniyede çalıyorlar . Alarm ötse biri biri duysa camdan veya balkondan baksa zaten çalmış olucaklar .

Far işinde yapabileceğiniz en iyi şey kapalı veya güvenlikli garajdır . İç mekan donanım hırsızlıpı olursa zaten iç mekan sensörü devreye girerek ötmeye başlar .

35 dakika önce, Savatage yazdı:

Geçen gün konusunu yazdığım 

Seat leon led far hırsızlığında?

Hırsızları aracının başında kurcalarken  gören vatandaş balkona çıkıp hooopppp noooluyooo dediği an araç sahibine silahı sıkmıslar aşağıdan

Şimdi bu golf alarm konusu iyi güzelde!

Gece 04:17 de alarm çaldığında aşağı inip hırsızları uçan tekmelerle yere serebilecek insaniyet var mı ? Forum da

Alarm değilde araca Ayı Kapanı tarzı bubi tuzakları yerlestirmek lazım

@mbonat

Yani varmak istediğim sonuc şudur.

8 saniye 50 saniye 3,5 dakika

Adil olmayan kanunlara göre

Aşağı inip adamı ensesinden yakalasanızda diğeri bıçağı çıkarır sallar pankreasa.....

Hadi ıskaladı bir diğeri çıkarır silahı 3 el saydırır bel altı bel üstü

Alarm sonrası 

Devlet yoksa

Kanun yoksa 

Yada kanunlar onların lehine işliyorsa

O alarm olay anında  sadece soundtrack (film müziği) niyetine çalar hırsız için....

Moderatör tarafında düzenlendi:
farklı bir yardım bulamayınca meta alarmda karar kıldım ender elektronikte yaptıracağım başka tanıdığı olan var ise marka yada cihaz bilgilendirebilir mi.

farklı bir yardım bulamayınca meta alarmda karar kıldım ender elektronikte yaptıracağım başka tanıdığı olan var ise marka yada cihaz bilgilendirebilir mi.
Metin abi aliexpressten parcalari siparis et Ender Elektronik montaji yapsın 

Metin abi aliexpressten parcalari siparis et Ender Elektronik montaji yapsın 
@forjust1day  tuna öyle yapabilirdim ama vaktim yok şehir dışına çıkıcam oğlum da bitirelim dedi bende meta alarm için siparişi verdim 10 ocakta montaj olacak... 

yorumlar için tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar merhaba, yeni konu açmayayım dedim. 2016 golf 7 aracima orijinal buzzer ve ic denetim sensoru takmak istiyorum. Bir kaç model sensor bulunuyor. 5q0951177 numarali sensoru mu almam gerekiyor?

ayrica kolonda bulunan tuşu takmadan medya unitesinden yonetim yapabilir miyim? (Golf 7 oldugu icin bcm farki var. Destekler mi bilemedim.)

Arkadaşlar merhaba, yeni konu açmayayım dedim. 2016 golf 7 aracima orijinal buzzer ve ic denetim sensoru takmak istiyorum. Bir kaç model sensor bulunuyor. 5q0951177 numarali sensoru mu almam gerekiyor?

ayrica kolonda bulunan tuşu takmadan medya unitesinden yonetim yapabilir miyim? (Golf 7 oldugu icin bcm farki var. Destekler mi bilemedim.)
Ben sonu 172 olan parçayı kullanmıştım.177 için denemedim deneyen arkadaşlar yorum yapacaktır.

Geri
Üst Alt