🧿 Oto Alarm Sistemi Marka Tercihi “META Alarm- Montaj Ender E. Yapıldı”

metinkar

Uzman Üye

İsim
Metin
Araç
Golf8 Life
Merhaba arkadaşlar aracıma alarm yaptırmaya karar verdim...

Ekli fotograflardaki marka alarmlardan yada farklı...

Yorumlar lütfen...

6B9AD5C1-0C1B-420C-B7F0-C1598A3EB48D.jpeg

081E4942-1708-46EE-B80E-E895E2964E79.jpeg

2C85B531-6C3C-4D6D-90EC-7740FBE79368.jpeg

Son düzenleme:
Orijinal alarmdan taktırın hocam. Hatta forumda satan siren satan arkadaş var.@mbonat

Ekstra olarak araç içerisine sensör almanız gerekecek. Aliexpresste mevcut.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Golf 7.5 icin gerek yok media üzerinden açılıp kapanıyor 

@metinkar Hocam yetkili servisin taktığı meta alarm dır. en iyisi de o araç içi sensörüde takılıyor. yani aracın içinde hareket algılarsa öter araç darbe alırsa öter biri camı kırarsa öter.

@Ömer Kahraman orjinali metadır. tüm dünyada VW araçlara meta takarlar çünkü aracın beyniyle adaptasyonludur. formdaki arkadaş sadece buzzer satıyor darbe sensörü v.s. bir şey yok içinde sadece düdük yani.

Ben 2 ay önce serviste taktıracaktım bana 1550 tl fiyat çıkardılar garantili aklınızda olsun. benim tavsiyem meta taktırmak. Aracın beyniyle doğru orantılı çalışıyor. kodlamasını da yapıyorlar.

ozaman meta olacak... ender elektronikte taktırırım ben 1200₺ montaj dahil fiyatı var. cuma sabah appconnect için gidicem onuda bir konuşayım bakalım...

@metinkar Hocam yetkili servisin taktığı meta alarm dır. en iyisi de o araç içi sensörüde takılıyor. yani aracın içinde hareket algılarsa öter araç darbe alırsa öter biri camı kırarsa öter.

@Ömer Kahraman orjinali metadır. tüm dünyada VW araçlara meta takarlar çünkü aracın beyniyle adaptasyonludur. formdaki arkadaş sadece buzzer satıyor darbe sensörü v.s. bir şey yok içinde sadece düdük yani.

Ben 2 ay önce serviste taktıracaktım bana 1550 tl fiyat çıkardılar garantili aklınızda olsun. benim tavsiyem meta taktırmak. Aracın beyniyle doğru orantılı çalışıyor. kodlamasını da yapıyorlar.
Keşke bilmediğiniz şeyler hakkında bu kadar rahat yorum yapmasanız. Biraz araştırıp yorum yapsanız insanlarada yanlış bilgi vermezsiniz .

Aşadaki resim enderelektroniğin sayfasından alınmıştır.

Meta alarm orijinal bir alarm değildir.İtalyan menşei'lidir .Meta alarm orijinal den sonra aracınızdaki CanBus sistemi ile en uyumlu üründür

Bu kısımda açıkca belirtilmiş . Kimse yanlış anlamasında bunlar şahin değil ben orjinal olmayan alarm takmam sene 2005 falan mı ? 

Gelelim bu araçlar eğer FABRİKADAN alarm opsiyonu ile beraber sipariş verilseydi .  Alarm sireni ve iç denetim sensörüyle gelicekti . Ne bmwde ne volkswagende fabrika çıkışlı darbe sensörü yoktur . Darbe sensörü kadar  kullanışsız ve gereksiz bir donanımda yoktur . Aracınıza kedi çıkar öter aracınıza biri yaslanır öter . Bunun yerine iç mekanda denetim sensörü vardır içerdeki herhangi bir harakette ötmeye başlar . Bu sensör eğim sensörünüde beraber getirdiği için herhangi bir eğim değişikliğinde alarm öter .

Gelelim sonradan takmaya buzzer ve iç mekan denetim sensörünü montajını yapıp kodlama yaparak fabrika çıkışlı alarma sahip olunabilir . 

Meta alarmdan açıp kapama onay sesini bile ekrandan açıp kapatamıyorsunuz ne orijinali 😂😂  

TRY 509.53 5% İndirim | Araba Güvenlik Ultrasonik Iç Izleme alarm sireni hoparlör boynuz 5Q0 951 177 5Q0951177 VW Golf 7 IÇIN MK7 MQB ARABALAR
https://s.click.aliexpress.com/e/AhriQDuLt

İç mekan sensörü ve kablo tesisatı.
Ayrıca siren ve kablo tesisatını da alacaksınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt