Golf 7.5 Alarm Kodlama Yardım.

kralmali

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Ali
Merhaba arkadaşlar bugün alarm kodlamasını yapmak istedim.

Aracım 2017makyajlı kasa golf 7.5 sanırım kodlaması farklı 

09 Central Electiric e girdiğimde long coding yapmak istediğimde aşağıdaki hatayı veriyor ama adaptasyondan sıkıntısız diğer kodlamaları yapabiliyorum.

nasıl kodlanacağını bilen var mı ? kablom 18.9 birsürü kodlamayı bu kablo ile yaptım.

@kralmali Makyajlı kasada long coding olmuyor adaptasyon kısmı ile işlem yapman lazım.Bende long coding kısmı yedek aldığımda hepsi sıfırdı şaşırmıştım .

ya ben bu olayı anlamıyorum bunu yapıyoruz kapı açılınca korna çalışıyor camı kırdı girdi işini gördü çıktı yani yaptığımız işler biraz kendimizi kandırmak ben alarm taktırıcam en kısa zamanda...

@kralmali Makyajlı kasada long coding olmuyor adaptasyon kısmı ile işlem yapman lazım.Bende long coding kısmı yedek aldığımda hepsi sıfırdı şaşırmıştım .
aynen hocam bende acaba bozdum mu diye düşündüm bende de hepsi 0 dı. 

ama adaptasyondan yaptım çalışmadı sanırım uygun değil bu kodlama 

ya ben bu olayı anlamıyorum bunu yapıyoruz kapı açılınca korna çalışıyor camı kırdı girdi işini gördü çıktı yani yaptığımız işler biraz kendimizi kandırmak ben alarm taktırıcam en kısa zamanda...
haklısınız hocam da hiç yoktan iyidir diyelim Allah gerek göstermesin tabi :)

haklısınız hocam da hiç yoktan iyidir diyelim Allah gerek göstermesin tabi :)
@kralmali  ya öyle hiç yoktan iyidir de şimdi mesela far hırsızlığı var araçlarda bence alarm olsa belki ötersi ne bileyim konu açıcak alarm için:)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt