vag kodlama ile yanlışlıkla tüm uyarılar kapatılabilirmi. yağ seviyesi uyarısı vs.

hakan1979

Üye
İsim
Hakan
Arkadaşlar herkese merhaba, benim bir sorunum var araca 8 ay önce taiwan malı led stop taktırdım ve hata verdi kodlandı tekrar hata verdi taktığım kişi tekrar kodladı hata verdi derken en son başka bir kısımdan kodladı ve oldu.(kodlama işini bilmiyorum sadece ekrana bakıyordum)  yalnız benim kafama takılan tüm uyarıları kapatmış olabilirmi. nedeni ise lastik hava basıncım yaklaşık 6 bar düşmesine rağmen uyarı vermedi. lastik sorun değilde soğutma suyu uyarısı, yağ seviye uyarısı kapatıldıysa o zaman büyük sıkıntı. vag kodlama konusunda bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Hayırlısı olsun ben de de taiwan led stop var kodlama ihtiyacı olmadı

Duyduğum kadarı ile satanlar kodlama ihtiyacı olmadığını belirtiyor.

Sizin kodlama ihtiyacı olması ilginç 

@HONEY evet bende stop sorun yarattı tanımadı araç aldığım stopdan kaynaklı yakın zamanda orjinalini almayı düşünüyorum 

tüm uyarıları DEaktif ettiğini sanmıyorum..

eski polo Lounge aracımda da bir kaç kere lastik basıncı düşmesine rağmen uyarı vermemişti..

fren hidroliği fişini çekip uyarı lambasının durumunu kontrol edebilirsiniz..
yada far soketinden birini çıkarıp bakabilirsiniz

tüm uyarıları DEaktif ettiğini sanmıyorum..

eski polo Lounge aracımda da bir kaç kere lastik basıncı düşmesine rağmen uyarı vermemişti..

fren hidroliği fişini çekip uyarı lambasının durumunu kontrol edebilirsiniz..
yada far soketinden birini çıkarıp bakabilirsiniz
teşekkürler hocam aklıma gelmemişti deniyeceğim.

Bende de buna benzer birşey oldu, hata kodları sildirdikten sonra konforlu cam açma olayı iptal oldu. Uzaktan kumandadan camlar açılmıyordu. En sonunda vag com kablo edindim baktım ki kodlardan kapanmış bu özellik. Açtım düzeldi.

Bende de buna benzer birşey oldu, hata kodları sildirdikten sonra konforlu cam açma olayı iptal oldu. Uzaktan kumandadan camlar açılmıyordu. En sonunda vag com kablo edindim baktım ki kodlardan kapanmış bu özellik. Açtım düzeldi.
Teşekkürler bende kontrol ettirecegim

Bende kodlamaya yeni basladigim zamanlar yanlislikla direksiyondaki telefon tusunu iptal etmisim. Daha dogrusu hatalari silince calismaz oldu. Kodlamayla ekran menusunden byte bit araya araya mobil phone yazani bulup acmistim :)  yani boyle birsey mumkun kapanan ozellikleri programdan bularak acmayi deneyiniz bir bilenle

Bende kodlamaya yeni basladigim zamanlar yanlislikla direksiyondaki telefon tusunu iptal etmisim. Daha dogrusu hatalari silince calismaz oldu. Kodlamayla ekran menusunden byte bit araya araya mobil phone yazani bulup acmistim :)  yani boyle birsey mumkun kapanan ozellikleri programdan bularak acmayi deneyiniz bir bilenle
Anladım teşekkür ederim ankarada necati kaygusuz ustaya götüreceğim yakın zamanda 

Geri
Üst Alt