Xiaomi Mijia Akıllı Taşınabilir Hava Pompası

@mehmetmert hayırlı olsun golften sonra nasıl geldi araç yorumlarını yazarsın
Selam abi video cekecegim ama yeni her zaman yeni, ben bir sey aramiyorum eksik olarak.Hatta kapilara ses yalitimi falan yaptiktan sonra cok iyi oldu.

Aradigim tek sey bazen gaza bastigimda aracim gitmeyisi oluyor :(  Ama sehir ici golften daha zevkli dsg ve alt devirden kaynakli

Gule gule kullan ustadim

Bunu almam michelini alirim demistim ama yaklasik 6 ay once xiaomi alip bagaja atmistim

Trendyolda indirim vardi gaza geldim 225 tl falan almistim sanirim

@HONEY  deseydin ozaman bemde alırdım:) şimdi 260₺ aldım hediye puanımla, şuan dağıtımda bakalım gelsin inceleyeceğim memnunmusun sen...

Gule gule kullan ustadim

Bunu almam michelini alirim demistim ama yaklasik 6 ay once xiaomi alip bagaja atmistim

Trendyolda indirim vardi gaza geldim 225 tl falan almistim sanirim

[mention=11839]HONEY[/mention]  deseydin ozaman bemde alırdım:) şimdi 260₺ aldım hediye puanımla, şuan dağıtımda bakalım gelsin inceleyeceğim memnunmusun sen...

Hic kullanmadim ustad bir yorumum yok bu yüzden

Sarj ettim bagaja attim

[mention=11839]HONEY[/mention] ben genelde lastiği yardığım için hava basmaya gerek kalmıyor [emoji4] Bana yaramaz bu ürünler [emoji4] 
Haha ustadim tek degilsin bende yarmıştım yepyeni lastiği

Attik bagaja bulunsun belki yolda birinin yardima ihtiyaci olur

Motosikletimde hep takviye kablosu bulundururdum hic ihtiyacim olmadi ama cok motosikletli arkadasi kurtarmistim yardim etmenin mutluluğu yeter

geçen sene 23 nisan'da 250 TL'ye almıştım. Arabada duruyor sürekli, ola ki lastiklerden birisinde basınç farklılığı oluşursa hemen bununla müdahale ediyorum. Bence faydalı ürün, biraz yavaş hava basıyor sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gene parasını son kuruşuna kadar hakeden “mi” ürünü,

patlak lastikte epey bekletebilir ama benim gibi basınçlar konusunda hassasanız tam size göre, 

geçen kapalı otoparkta karanlıkta deneme imkanım oldu, beş dakikaya hepsini tamamladım. Psi tam olunca anında duruyor, gevşetirken kaçırma yapmıyor, 

8vTzqy.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt