Golf R Body Kit

İsim
alialtun1
Golf sevenler, herkese merhaba  :)

Aranıza 3 ay önce 2001 Golf aracımı satıp 2014 Golf ile katıldım. Aracım standart highline donanıma sahip ve ben araca 7.5 R Body Kit uygulamak istiyorum; bu mümkün mü, yaptıran arkadaş var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
7.5 ön tampon ve panjur 7 ye uymaz. 7 ye uyumlu 7.5 tampon yapıldıysa bilmiyorum.

Sadece arka tampon uyacaktır bilginiz olsun. Ön far tasarımından dolayı 7 ile 7.5 araçların tamponları ve panjurları uyumlu değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GOLF SEVENLER HERKESE MERHABA  :)

ARANIZA 3 AY ÖNCE 2001 GOLF ARACIMI SATIP 2014 GOLF İLE KATILDIM. ARACIM STANDART HİGHLİNE DONANIMA SAHİP VE BEN ARACA 7.5 R BODY KİT UYGULAMAK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ ? YAPTIRAN ARKADAŞ VAR MI ? 
Öncelikle Yeni Aracınız Hayırlı Olsun, 

mk 7 için mk7,5 diye tabir ettiğimiz makyajlı kasa tamponları Şuan için uymadığı gibi Golf 8 inde çıktığını düşünürsek pek çıkacağa da benzemiyor. Belki R line MK7 tamponu düşünebilirsiniz .

@alialtun1994 * Lütfen Forum içerisinde Küçük Harf Kullanmaya Dikkat edelim , Teşekkürler.

7,5 R değil de 7 R yapmanız daha mantıklı zevk meselesi ama MK7 R daha şık duruyor. Ön tampon boya montaj ile 2500 tl bulur, arkaya r tampona gerek yok dört çıkışlı difüzör takıp, r ile neredeyse aynı görüntüyü alabilirsiniz.

@eren34 mk7 r line daha mantıklı olacak, dediğiniz gibi arka tampon difüzörle uygun fiyata hallolur 

@alialtun1994 Hocam aynı şekilde bende Mk7 R body kit veya Mk7 Gti body kit yapmanız daha güzel ve şık duracaktır diye düşünüyorum.Hem uyumlu 7.5 body kit varsa bile R veya Gti dan daha dikkat çekeceğini zannetmiyorum tabi zevk meselesi başkalarına göre tam tersi olabilir.

sizin araç ne renk bende r tampon var ben orjinalini daha çok seviyorum highline 

FAE59468-0191-4911-9D9B-8A5B77C3C3BD.jpeg

Dün bir ilanda görmüştüm 7 uyumlu 7.5 gti tampon diye bir bakın isterseniz ama bence de 7nin gti veya r body kiti daha hoş durabilir :)  

Geri
Üst Alt