Jump to content

alialtun1994

GOLF R BODY KİT ???

Recommended Posts

GOLF SEVENLER HERKESE MERHABA :)

ARANIZA 3 AY ÖNCE 2001 GOLF ARACIMI SATIP 2014 GOLF İLE KATILDIM. ARACIM STANDART HİGHLİNE DONANIMA SAHİP VE BEN ARACA 7.5 R BODY KİT UYGULAMAK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ ? YAPTIRAN ARKADAŞ VAR MI ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7.5 ön tampon ve panjur 7 ye uymaz. 7 ye uyumlu 7.5 tampon yapıldıysa bilmiyorum.

Sadece arka tampon uyacaktır bilginiz olsun. Ön far tasarımından dolayı 7 ile 7.5 araçların tamponları ve panjurları uyumlu değildir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 14.12.2019 at 1:29 PM, alialtun1994 yazdı:

GOLF SEVENLER HERKESE MERHABA :)

ARANIZA 3 AY ÖNCE 2001 GOLF ARACIMI SATIP 2014 GOLF İLE KATILDIM. ARACIM STANDART HİGHLİNE DONANIMA SAHİP VE BEN ARACA 7.5 R BODY KİT UYGULAMAK İSTİYORUM BU MÜMKÜN MÜ ? YAPTIRAN ARKADAŞ VAR MI ? 

Öncelikle Yeni Aracınız Hayırlı Olsun, 

mk 7 için mk7,5 diye tabir ettiğimiz makyajlı kasa tamponları Şuan için uymadığı gibi Golf 8 inde çıktığını düşünürsek pek çıkacağa da benzemiyor. Belki R line MK7 tamponu düşünebilirsiniz .

@alialtun1994 * Lütfen Forum içerisinde Küçük Harf Kullanmaya Dikkat edelim , Teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

7,5 R değil de 7 R yapmanız daha mantıklı zevk meselesi ama MK7 R daha şık duruyor. Ön tampon boya montaj ile 2500 tl bulur, arkaya r tampona gerek yok dört çıkışlı difüzör takıp, r ile neredeyse aynı görüntüyü alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@alialtun1994 Hocam aynı şekilde bende Mk7 R body kit veya Mk7 Gti body kit yapmanız daha güzel ve şık duracaktır diye düşünüyorum.Hem uyumlu 7.5 body kit varsa bile R veya Gti dan daha dikkat çekeceğini zannetmiyorum tabi zevk meselesi başkalarına göre tam tersi olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sizin araç ne renk bende r tampon var ben orjinalini daha çok seviyorum highline 

FAE59468-0191-4911-9D9B-8A5B77C3C3BD.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dün bir ilanda görmüştüm 7 uyumlu 7.5 gti tampon diye bir bakın isterseniz ama bence de 7nin gti veya r body kiti daha hoş durabilir :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...