Aliexpress alış-veriş rehberi

@silvershadow @KabileReisi

Aliexpress de bkm express geçmiyor diye biliyorum.

@ft19

Hocam, www.17track.net ide kullanabilirsiniz. Bir çok gönderi firmasını tek bir çatı altında otomatik sorguluyor.

@ft19

ürün hala yurt dışında.. bir sonra ki durak havalimanı gibi bir şey diyor.

@Emrah

teşekkürler verdiğin bilgiler için. 1.5 aydır yutdışında hayret. :-

12 aralıkta sipariş verdim. Adam 14 aralıkta kargoya vermiş. Hala yok piyasada. Kargo takipte 19 aralıktan sonra haber yok. Galiba hint okyanusunda battı benim siparişi getiren gemi.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

idealiser dedi:
yılbaşına doğru sipariş vermek riskli yurt dışından. 20 güne gelecek paket yoğunluktan 2 aya ancak geliyor. hong kong post tercih edin postada, en hızlısı odur. aliexpres olsun diğer çin siteleri olsun ürünlere çok dikkat etmek lazım. sonuçta hepsi bir malın takliti. malların ucuzluğuna kanıp çok düşük kalitede mallar alıyoruz aslında, ne kadar faydalı ne kadar zararlı o bile belli değil. adam golfun çakmasını satsa ve getirebilsek çinden onu bile alacak çok adam.  8D  çin mallarından şahsen soğudum, yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı sloganını benimsedim bir yıldır. Ya Avrupa olacak ya yerli, şahsen çin malına para harcayacak kadar zengin değilim.  :000049-medium:
Çok haklısınız hocam aynı malın yerlisi olsa kesinlikle oradan hiçbirşey alınmaz.

12 aralıkta sipariş verdim. Adam 14 aralıkta kargoya vermiş. Hala yok piyasada. Kargo takipte 19 aralıktan sonra haber yok. Galiba hint okyanusunda battı benim siparişi getiren gemi.SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Siparişim gelmiş. Ancak postada yanlış yere konulmuş. Ben PTT kargoya gidip aldım.

@mandufla hocam cok şükür gelmiş, ptt kargo bu konuda pek iyi degil, benimde istediğim urunu apartman girişinde yere atmışlardi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@mandufla hocam cok şükür gelmiş, ptt kargo bu konuda pek iyi degil, benimde istediğim urunu apartman girişinde yere atmışlardi.Sent from my iPhone using Tapatalk
Hatırlarsan az kalsın tartışma açacaktik abinle :) Çinli kardeşimin günahı yokmuş :D

Hayırlı olsun@mandufla Hocam

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mandufla Çinli kankaları çok seviyorum ya bugün abimin 2015 corolla aracına hız sabitleyici taktık, 50-60 lira maliyetle oldu, denedik mükemmel, servis buna 1300 lira istiyor. :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@mandufla Çinli kankaları çok seviyorum ya bugün abimin 2015 corolla aracına hız sabitleyici taktık, 50-60 lira maliyetle oldu, denedik mükemmel, servis buna 1300 lira istiyor. [emoji4]iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Çinliler candır :D

Geri
Üst Alt