a3 sportback donanım seviyeleri hakkında bilgi

brt06

Katılımcı Üye

İsim
Berat
merhaba,

1.0 tsi comfortline aracımı satıp 1.0 tfsi a3 e geçme gibi bir düşüncem var ancak donanım seviyeleri aklımı karıştırdı golfte ki sıralama gibi net bir sıralama yok sanırım higline>comfortline>midline plus golfte bu sıralamada bir üst donanım bariz diğerinden iyidir gösterişlidir ancak a3 te gördüğüm kararıyla öyle değil a3 için sport line>dynamic>design line sırlaması doğru mudur? mesela design line nın koltuklarının dynamicten güzel olması gibi kombinasyonlar var bilgi ve tecrübesi olanlar fikrini paylaşırsa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dynamic : Comfortline

Design : Highline

Sport line : R line diye düşünün :)

@Gökhan Bilgin dynamic design line den iyi diye düşünmüştüm fiyatlarından yola çıkarak açıklayıcı bir bilgi oldu peki makyaj tam olarak ne zaman yapıldı bilginiz var mıdır?

@Serkanasn sportline de ilanlarda 3 tane var design line deseniz o da öyle epey az. dynamic üzer mi? golf comfortline 7.5 a göre nasıl?

@brt06 1.6 tdi sportline yada ambition bakın, a3 te benzinli araçlar tdi olanlardan daha uygun.

@brt06 2016 yılının sonlarında gelmeye başladı diye biliyorum ama çok emin değilim yakın zamanda sıfır dynamic paketleri 175'lere verdiler şuan araç kalmadı sanırım bayilerde ama bir araştırın derim sıfırı

A3 alıcak olsam kesinlikle recarolu isterdim .

@Serkanasn benzinli düşünüyorum yüksek donanımlı olanlarda ilanlarda çok az yönden seçenek kısıtlı dynamic ile comfortlinenin artı ve eksilerini tam olarak bilsem ona göre dynamic seçeneğini eler yada onun üstünden giderim

@Gökhan Bilgin evet hocam 2016 dan sonra geldi bana kalırsa 1.2 tfsi manuel alırım ancak arabayı kardeşim kullanacağı için otomatik bakıyoruz birde s tronic te dsg gibi arıza durumları o kadar sık yaşanmıyor sanırım 

@mbonat hocam bende 1.4 tsi highline var 1.0 tsi comfortline ikinci araç a3 düşünmemizin sebebi otomatiğe geçecek olmamız s tronic in dsg ye göre daha sorunsuz olması donanım olarakta comfortline dengi birşey bakıyorum ancak bütçe olarak zorlamazsa daha iyi bir donanımda olabilir.

s tronic kullanıp büyük bir sorun yaşayan var mı? dsg de duyduğumuz sorunlardan sonra şanzuman olarak doğru bir seçenek mi?

@mbonat hocam bende 1.4 tsi highline var 1.0 tsi comfortline ikinci araç a3 düşünmemizin sebebi otomatiğe geçecek olmamız s tronic in dsg ye göre daha sorunsuz olması donanım olarakta comfortline dengi birşey bakıyorum ancak bütçe olarak zorlamazsa daha iyi bir donanımda olabilir.
Hocam ikiside aynı şey ben olsam herhangi bir vag grubu otomatik araç alıyorsunuz servis bakımlı olması yeterli bozulursa bırakın servis garantiden halletsin . 

Geri
Üst Alt