DYNAUDİO SES SİSTEMİ

lasttohit

Katılımcı Üye

İsim
Kubilay
Selamın aleyküm, daha önce golf 7 de dynaudio ses sistemi kullanan var mı? 

Şuanda enderde fiyat olarak montaj dahil 10.500 gibi bir fiyat yazmışlar.

Orjinale göre ne kadar kaliteli ?

Orjinal dynaudio olduğunu nereden anlarım ?

Şimdiden teşekkürler :)  

Aracımda dynaudio fabrika çıkışı ses sistemi mevcut.Daha önce 5 tane de normal standart ses sistemi golf 7 sahibi oldum.Bunların iki tanesinde sonradan alpine swe815 subwoofer bağladım.Dynaudio hem basları hem tizleri daha dolgun ve parlak.Sonrada bas bağlayınca tizler zayıf kalıyor kapılar yetişemiyor bas sesine.Ama 10 bin üstü ödemek büyük rakam.İyi düşünmek lazım.Dynaudiodan sonra normali dinleyince boğuk geliyor biraz bana.

@lasttohit aracım golf 7.5 r line. Fabrika çıkışlı dynaudio ses sistemi var. Daha önce ki aracımda çok donanımlıydı golf 7 fakat ses sistemi yoktu . Ses sistemi olmamasına rağmen kuzenimin c200 amg aracının ses sisteminden çok daha iyiydi. Ancan dynaudio gerçekten çok net fark edilecek kadar müthiş bir ses sistemine sahip . Hiç anlamayan biri bile sesin kalitesini anlayabilir. Mebüde ses sisteminin seçenekleri mevcut.  Gitar şeklinde bir logosu var. Dış görünüş olarakda gümür bir metale kaplı ön hoparlörleri bulunuyor.

Selamlar,

Discover Pro mib 2.5 ile dynaudio ses sistemi farklı şeyler herhalde.

Benim aracımda(Tiguan 2018) discover pro mib 2.5 9,2 " media cihazı var ama subwoofer ve amfi yok.

@driver_can @firatkavcu  Şuanda ses kalitesinden çok volumde eksiklik hissediyorum, verdiğim fiyatla doğru orantılı yada yakını bir ses yükseliği ve katlite bir arada alabilirmiyim aslında asıl merak ettiğim şey bu çünkü bunu yaptırdıktan sonra aracı satarken 10 bin liralık bir değer artışı olmayacak :D  tabi çıkar ayriyetten sat işi de çok teferruatlı.

Şuanda aracımda hissettiğim tek eksilik ses.Harici bir ses sistemi yaptırmakla dynaudio arasında kalmış durumdayım :(  

@lasttohit onları kodlamayla açıyorlar diye biliyorum. @lasttohit 10bin cok hocam sonradan yaptırmak mantıklı değil bence.cok fazla yerin sökülüp takılması lazım bi ara bende düşünmüştüm en azından dynaudio nun subwoofırını alıp takmayı normal sesler tatminkar aslında.daha düşük maliyetlerle profesyonel yerlerde ses iyileştirmesini bir araştırın isterseniz

@lasttohit onu hiç bilmiyorum. Ama bence de mantıklı değil aracı satın   Ses sistemi olan bir araç alın :)  bence eğer çok istiyorsanız

@firatkavcu Şuan ki sahip olduğum donanımlara ve üstüne dynaudio ekleniş olan bir aracı bulmak imkansıza yakın sanırım :D  

@caglar_61 Yurt dışından alarak yarısı kadar bir maaliyete halledebilirim sanırım,profesyonel yerlerde de aşağı yukarı aynı fiyatlara denk gelecek ve orjinal olmayacak.

Dynaudio lu bir golf bulup testden sonra karar vermem gerek sanırım :D  

sanırım dynaudio için cihazınızın 840 kodlu olması gerekli 

Selamın aleyküm, daha önce golf 7 de dynaudio ses sistemi kullanan var mı? 

Şuanda enderde fiyat olarak montaj dahil 10.500 gibi bir fiyat yazmışlar.

Orjinale göre ne kadar kaliteli ?

Orjinal dynaudio olduğunu nereden anlarım ?

Şimdiden teşekkürler :)  
Dynaudio'nun 10500 ettigi yerde 

Sunroof 22500 etse?  çok değil diyesim geldi !!

Yada DSG farkı 35 BİN ?

@caglar_61 Yurt dışından alarak yarısı kadar bir maaliyete halledebilirim sanırım,profesyonel yerlerde de aşağı yukarı aynı fiyatlara denk gelecek ve orjinal olmayacak.

Dynaudio lu bir golf bulup testden sonra karar vermem gerek sanırım :D  
Bu size biraz fikir verebilir.

Geri
Üst Alt