Ikinci el tavsiye ve öneri

harun06

Yeni Üye
İsim
Harun
Arkadaşlar merhaba 2014 model 2015 çıkışlı 36 binde highline dizel otamatik ekstra cam tavan fabrika çıkışlı  durban jant ve U led far var.Sol arka çamurluk da küçük bir lokal boya var harici hatasız.Komple servis bakımlı bakımı yeni yapıldı akü falan değişti yani hiç-bir sıkıntısı yok

Şimdi artık aile büyüdü daha büyük bir araç bakıyorum ama arabamı sizce kaça vermeliyim çünkü şuan ikinci el arabalar da bir anormallik var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yok mu arkadaşlar fikri olan yakın zamanda benim arabama yakın ayarda araba satan 

@harun06 Yilbasini bekle, hurda indirimi belirsiz, simdi  satarsan, yilbasinda biterse 5 bin lira ucuza satmis olursun,  yani o sacma fiyatlara bir 5 binliracik ekleme durumun var :)

140 bin ederi var hocam. Araç extralar ve km düşük cam tavan ve beyaz piyasası olan bir araç değeri belli. Ankara'da 33 bin km'de 50 bin hasar kayıtlı kaputuna kadar boyalı 125 bindi. Aracınızın kıymetini bilin.

2 ay oluyor. İlanda yoktu ihtimalen satılmış olabilir.

Bir arkadaşım geçen hafta 1.2 dsg cam tavanlı beyaz 2017 model 50000 kmdeki aracı 120 ye zor buldu. Siz highline ve dizel diyorsunuz. Bence 145 civarı etmeli. Nacizane fikrim. 

Bir arkadaşım geçen hafta 1.2 dsg cam tavanlı beyaz 2017 model 50000 kmdeki aracı 120 ye zor buldu. Siz highline ve dizel diyorsunuz. Bence 145 civarı etmeli. Nacizane fikrim. 
145 binden assagi satilirsa yazik olur, 145 binede satilir, piyasada temiz araba yok, 147 bine ilana koyun

Cevap yazan herkese teşekkür ederim sarı site ilanlarına göre tam da sizlerin söylediği gibi 140-145 arası düşünüyorum bakımını sanruf bakımına kadar serviste 1 ay önce yaptırdım geçen hafta akü değiştim  yani aslında binerdim ama ikinci çocuktan sonra yetmiyor artık bakalım sattigim gibi temiz araba bulabilirmiyiz sorun orda

Hocam özelden mesaj attım araçla ilgili.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt