İstanbul içi (avrupa) kablo ile yardimci olacak biri var mi

oguzkaanvolkan

Katılımcı Üye

İsim
Oğuz Kaan Volkan
Merhaba arkadaslar istanbulda kablosu ile yardimci olacak bir arkadas var midir? Sirinevler bakirkoy civari ikamet ediyorum Arac 2012 highline Golf 7 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nedir yaptırmak istediğiniz işlem hocam?

Kadran selamlama

sis far selektor ile yanmasi

direksiyon hassasiyeti degistirmek

laneasist acmak

coming home otomatik acmak

toplam 5 dklik iş bence :)

ortak bir buluşma ayarlasak da birbirimize yardımcı olsak aslında kodlama konusunda avrupa yakasında. benim de kablom yok. sohbet muhabbet olur hem :)

Anadolu yakasinda sakin ve keyfli yerler var, bende kablo da var, buyrun 😁

Valla ben de gelirim buluşmaya  :)  Öyle bir zirve olursa mesajımız bulunsun da haberimiz olsun :)

Güngören Bağcılar tarafı yakınsa bende 15.7 olan kablo var :)

@ByTKN Hocam Küçükçekmece'deyim ben de çok değil ama yakın sayılır :)  Müsait olduğunuz bir ara uğrayabilirim ortak bir vakit belirlersek.

Hocam carsamba oglenden sonra musait olursaniz gelirim nerdesiniz :)
Öğleden sonra dersen işyerinde olurum, 5:30'dan sonra dersen evde olurum, iş yeri E5'de Kartal Adliyesinin karşısına denk düşüyor, ev Göztepe'de.

@ByTKN Kabloyu'da al gel, 19.6 yapalım kablonu :)

@oguzkaanvolkan bende bahcelievlerdeyim hocam. gunduz is yogunlugundan pek yapma imkanim olmasada aksam halledebiliriz. Hazir kodlarinizla gelin :) :) bugune kadar 6 -7 arabaya anca yapma firsatim oldu hangi modelde neler acilir vs profesyonel bilgim yok :) Ozellikleriniz eksik kalmasin :) Yedeginizi de aliriz oncesinde. Kablom 19.6.0 yani en yenilere kadar sorun olmuyormus bu kabloyla. Heralde sizin isinizi de hallederiz :)

@CemK hocam siz 19.6 ya kablo yukselttiginize gore bu versiyonlar hakkinda epey bilginiz vardir. Yardimci olur musunuz birkac soru sorsam ? Burada kirlilik yaratmadan ozelden de yazabilirim sorun olmazsa.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt