U Led farlarım için tavsiye

UmutAsar

Üye
İsim
Umut
İyi Forumlar, Aracım 2013 Golf Highline aracımda ufak tefek değişimlere başladım jant multimedya kayar sinyal falan derken farlar için sizin görüşünüzü merak ediyorum. Tek U led olan orjinal farlar var üzerinde fakat sol far afs sensör hatası veriyor ve yağmurlardan sonra içeride buğu aşırı oluyor sol farın elden geçirilmesi lazım.Benim düşüncem elden bu farları çıkarıp replika yeni j farlardan taktırmayı düşünüyorum çift j daha çok ilgimi çekiyor.Farlarımı bu şekilde satmalı mıyım? yoksa tamir işlemi yaptırım öyle kullanmalı mıyım? Farlar satılsa ne kadar eder ?. Sizin değerli görüşlerinizi merak ediyorum.

WhatsApp Image 2019-12-08 at 17.18.00.jpeg

Zevk meselesi ben cift j yi oneririm

U led gorsel olarak cok fazla var yuzu eskidi gibi geliyor

Orjinal u led oldugu icin iyi fiyata gidebilir

Upvote 0
@UmutAsar cift u led kullanmis birinolarak buhar sorunu onlardasa var ayrica emin olabilirsin ustundekinin verdigi aydinlatmanin yarisini vermiyor ozellikle uzunlarda tamamen dagilma yapiyor bence su giren yeri tamir yaptir

Upvote 0
Hocam bende yerinde olsam kesinlikle orjinali söküpte sahte takmazdım basic de değil halojende değil .  7 nin üstüne 7.5 j ler ayrıcada çakma durmaz mı sizce ? 

Upvote 0
İyi Forumlar, Aracım 2013 Golf Highline aracımda ufak tefek değişimlere başladım jant multimedya kayar sinyal falan derken farlar için sizin görüşünüzü merak ediyorum. Tek U led olan orjinal farlar var üzerinde fakat sol far afs sensör hatası veriyor ve yağmurlardan sonra içeride buğu aşırı oluyor sol farın elden geçirilmesi lazım.Benim düşüncem elden bu farları çıkarıp replika yeni j farlardan taktırmayı düşünüyorum çift j daha çok ilgimi çekiyor.Farlarımı bu şekilde satmalı mıyım? yoksa tamir işlemi yaptırım öyle kullanmalı mıyım? Farlar satılsa ne kadar eder ?. Sizin değerli görüşlerinizi merak ediyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 25756
Millet orjinal uled ister siz buna sahipken kıymetini bilin derim., Buğulanma size özgü birşey değil bu bi-xenon araçların tamanında mevcuttur., bir ihtimal sizin aracın far kapaklarında bir sorun varsa veya kapakların contalarındaki bir defermasyon fazla buğu oluşumu olabilir ama bu düşük ihtimal., afs sensörü arızasını parça değişimi ile hallolur.,

Hiç bir replika far uygulaması sizin şuanki aydınlatmanızdan daha iyi aydınlatma performansı sağlamayacaktır., Aracınızda Sürüşe duyarlı 7 farklı aydınlatma özelliği olan Adaptif Bi-Xenon Plus farlar mevcut., replika farlarda bu özelliklerden mahrum olacaksınız ve sırf daha güzel dış görüntü uğruna bunlardan feragat etmek ne kadar mantıklı olur buna siz karar verin., yaşadığınız problemlerin çözümleri basit şeyler., Ayrıca replika farların tamamı halojen farlar düşünülerek üretildiği için söket uyumsuzluğu ve daha bir çok başka problem ile karşılaşıcağınızı da unutmayın.. Dış görüntüyü iyileştirmek uğruna, geceleyin vasat bir aydınlatma performansı kaçınılmaz olacaktır..

U Led 'li Adaptif Bi-Xenon Plus Farlar;

Ekli dosyayı görüntüle 14398

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
[mention=9640]UmutAsar[/mention] cift u led kullanmis birinolarak buhar sorunu onlardasa var ayrica emin olabilirsin ustundekinin verdigi aydinlatmanin yarisini vermiyor ozellikle uzunlarda tamamen dagilma yapiyor bence su giren yeri tamir yaptir
Uzunlar konusuna %100 katiliyorum

Ama kisalara iyi bir xenon 4300k takarsaniz ustundekinin yarisini vermiyor konusuna kesinlikle katılmıyorum

Upvote 0
@forzaGilles Fikrimi değiştirdiniz gerçekten teşekkürler, @HONEY  çift j benimde hoşuma gidiyor fakat kalitesinden korkuyordum. O zaman çift U'ya çevirsem sadece farı değiştirmeden o şekilde nasıl olur ?

Upvote 0
@forzaGilles Fikrimi değiştirdiniz gerçekten teşekkürler, @HONEY  çift j benimde hoşuma gidiyor fakat kalitesinden korkuyordum. O zaman çift U'ya çevirsem sadece farı değiştirmeden o şekilde nasıl olur ?
tek uled ten çift uled 'e geçmek çok basit(orjinal olarak bahsediyorum)., bunun için 2 adet led güç modülü ve çift uled far başka birşeye gerek yok., diğer herşey şuanki farınızın üzerinden yenisine takılıcak., tek uled farlarınızı da satarak maliyet ciddi şekilde düşmüş olur.,

Not: çift uled farın tek alameti sadece u farların ikisininde yanmasından ibaret değildir., buna ilaveten çift uled farlarda aynı zamanda farın üzerindeki sinyal lambaları da led tir.,

Detaylar burada mevcut;

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt