Jant değiştireceğim. Öneri arıyorum.

@yusuf

Hocam. 2000'e lastik + jant madrid bulmak kolay olmayacaktır. dijonlar bile hala 2100'den falan dönüyor. madrid ile dijon arasında fiyat farkı mevcut.

theGenius dedi:
@yusuf

Hocam. 2000'e lastik + jant madrid bulmak kolay olmayacaktır. dijonlar bile hala 2100'den falan dönüyor. madrid ile dijon arasında fiyat farkı mevcut.
1900e var bir tane. Bir tane de 2900e 5li set var.

@yusuf

5'liyi boşverin hocam. 4'lü için biraz pazarlık yapıp, sonrasında 17" yer tasarruflu alabilirsiniz. Bence 1900 iyi fiyat. Tek düşündürücü yanı 35.000 km yapmış olması. Sanırım ondan fiyatı biraz uygun tutmuş. Çünkü lastikler bitmek üzeredir muhtemelen. Bu takım size 1 sene sonra 4 adet 225/45/ R17 masrafı açar yaklaşık 1000 TL . Bunu da hesaba katın.

@theGenius

O yüzden 5li 8bin kmde olan set daha cazip geliyor :) oda biraz fazla gibi. Biraz daha bekleyeyim bakalım neler olacak

silvershadow dedi:
@mcanerol

Değerli Hocam,

Maalesef Polo'nun jantları bizim bijon aralıklarından farklı olduğundan uymayacaktır.
Bilmiyordum hocam. Beğeniyordum o jantlarıda ama napalim artık :(

yusuf dedi:
@theGenius

O yüzden 5li 8bin kmde olan set daha cazip geliyor :) oda biraz fazla gibi. Biraz daha bekleyeyim bakalım neler olacak
Hocam benim naçizane önerim jantları hiç değiştirmeyin.Bence midlineplus jantları çok güzel.madem arabayı değiştşrme niyetiniz var paranızı kenara koyun arabayı yenilerken 1-2 opsiyon eklersiniz.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yusuf dedi:
@theGenius

Ah hocam kafama göre Durban bulsam 2.500 km'de 5li Dijonu versem size:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

theGenius dedi:
@theGenius

Ah hocam kafama göre Durban bulsam 2.500 km'de 5li Dijonu versem size:)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dijonu pek beğenmiyorum :) onun için jant değişimine gitmem herhalde.  8D

Hocam Audi ve Skoda jantlarına da bakabilirsiniz.  :D

leon jantı oluyomuki golfe

@yusuf hocam leon fr janti var 1500 tl civarinda sahibindende orjinal 17 inc bi bak derim

Geri
Üst Alt