Jant değiştireceğim. Öneri arıyorum.

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Öncelikle aracı değiştirmeyi düşünüyordum ama şu ara satıp tekrar golf almak içime sinmiyor. İkinci eli sevmiyorum sıfır almaya kalkarsam çok fark oluşacak. Golf 8'e kadar devam kararı aldım.

Gelelim asıl konuya az maliyetle jantları değiştirmek istiyorum. Araştırırken 17" sirocco jantların bolca bulunduğunu ve ucuz olduğunu gördüm.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-17-inc-orjinal-volkswagen-scirocco-jant-lastik-satilik-takasli-242466229/detay

Bahsettiğim jant bunlar. Niye ucuz bunlar acaba. Tüm siroccocular 18 aradığı için diye tahmin ediyorum. Bu jantlar bize uyar mı.

Fikir bekliyorum. Bunlar olursa 300 civarı bir farka jantları yenilemiş olurum :D

Edit---

Golf üzerinde örnek :)

11282239_717933861649115_2089605547_n.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cirkin olan dover jant bile bundan daha iyi duruyor bence. Interlagos jant bakin derim

Sent from my iPhone using Tapatalk

gokberks dedi:
Cirkin olan dover jant bile bundan daha iyi duruyor bence. Interlagos jant bakin derim

Bahsettiğiniz jant çok güzel lakin orjinali 18" galiba. Ben 17" arıyorum. ve replika olmaması öncelik. Asıl aklımda olan madrid ;)

yusuf dedi:

Bahsettiğiniz jant çok güzel lakin orjinali 18" galiba. Ben 17" arıyorum. ve replika olmaması öncelik. Asıl aklımda olan madrid ;)
Hayirlisi olsun hocam simdiden insallah uygun fiyata guzel bir jant bulabilirsin

Hocam interlagos yakışmaz bizim araçlara bence. Onun yerine yeni Polo blue gt de olan çok kollu bir jant var o olabilir 17" olması lazım onun.

@mcanerol

Değerli Hocam,

Maalesef Polo'nun jantları bizim bijon aralıklarından farklı olduğundan uymayacaktır.

güzelmiş beyaza gider bu doverlar a yol vercem gelince zaten

CMS'nin jantları iyidir,balans vs sorunu olmaz. Kaya kaya

@yusuf

Hocam, kendi jantlarınızı hiç saymadan bütçeniz ne kadar ?

Geri
Üst Alt