ANKARA SERVİS ÖNERİSİ

atacandiri

Üye
İsim
Atacan
Arkadaslar merhabalar, dizel golfumun artik bakim zamani geldi ankara da onerebileceginiz usta veya servis var midir? Sadece bakim icin degil ,hem bakim hem herhangi bir sorun ciktiginda gidilebilecek servis onerilerinizi bekliyorum.Simdiden tesekkurler...

Ben servis olarak etimesgut doğuşa gidiyorum hocam memnunum sıkıntı yaşamadım serden bey var birde o genelde yardımcı oluyordu 

Dogus oto etimesgut serden bey gercekten cok ilgili alakali bende memnun kaldim

Özel servise gitmeyi düşünüyorsanız İstanbul yolunda Erciyes işyerlerinde BİLİM OTO yu kesinlikle tavsiye ederim. Porsche Audi volkswagen grubu araçlara bakıyorlar ve güvenilir kaliteli hizmet veriyorlar 

@atacandiri Garantiniz bittiyse 2cr Ankara'yı tavsiye ederim. Konum olarak Şaşmaz'daki Aydoğanlar VW servisinin karşı tarafına düşüyor. İstediğiniz kalitede malzeme ile bakımınızı yaparlar. 

Ancak nereye giderseniz gidin ilk işiniz Castrol yağdan kurtulmak olsun. 2cr Ankara aynı zamanda resmi Motul ürünleri bayii, şiddetle tavsiye ederim.

0 507 510 52 59 - Mert Bey'e doğrudan adımı verebilirsiniz. 

Yağların ve filitrelerin siparişini verdim Ankara'da sadece aldigim ürünleri takacak usta önerisi verebilir misiniz. Fahiş fiyat istemeyen :)

R-Koç teknik (servis çalışanı dükkanı), tüm oto, werkstatt, aydoğanlar olarak işlerimi hallettiriyorum ben 

werkstatt da iş yaptırmasanız bile gidip bir dükkanı derim gerçekten sanayi içerisinde farklı bir dükkan. özgür usta da gayet cana yakın işten anlayan birisi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Yehanoha benim malzemeler elimde sadece değişim olacak öyle bir yer lazım.

@typhoons muhtemelen hepsi malmelerinizi kullanıp değişim yaparlar ben de öyle yaptıracağım bide hiç gitmedim ama necati kaygusuz ustayı da öneriyorlardı

@typhoons yani bu işlem için şu anda hangi servise giderseniz büyük iht. işçilik için 100 lira vereceksiniz zaten. werkstatt a gidin bence hem tanışırsınız hem dükkanı görürsünüz. onun dışında kendi ustanız varsa ona gitmeniz de yeterli olur. tüm oto yoğun oluyor.

@Musaaksoy @typhoons necati hocam da evet bu işi yapıyor ona da instagram üzerinden bir mesaj atıp gitmekte fayda var zira retrofit işlemlerinden dolayı baya yoğun oluyor kendisi

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt