Direksiyon arıyorum

İsim
Alican
Arkadaşlar selamlar,

R Line direksiyona geçip, normal direksiyonu elinde olan ve satmayı düşünen var mı aranızda ? Temiz soyulmamış olmak kaydı ile direksiyon arayışım var. Kendi direksiyonum çok yıpranmış durumda ve kaplama yapmak içime sinmedi.

Bence Ünal Demir'in yaptığı çalışmalara bir göz atın, simidi değiştirmek yerine kaplatmaya karar verebilirsiniz.  :)
Ekonomik çıkma f1li direksiyon simidi bulursam üstündekini kenara koyup ona kaplama yaptırmayı düşünüyorum ben de. Instagram @udcustomworks

Hocam benim elimde var ancak şöyle bir durum var. Acc li rline direksiyon taktım ve henüz aktivasyon yapılmadı. 1 ay içinde yaptırmayı düşünüyorum. Yapıldığı anda ilana çıkarıcam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba Hocam,
Kendi direksiyonumu Satmayı düşünüyorum Lakin benimde siparişim Yolda beklemekteyim. Sadece bilgi vermek istedim Olurda Temin edemezseniz Kendi siparişim R Line direksiyonum geldiğinde satışa koyacağım. Umarım gönlünüze göre bir direksiyon bulabilirseniz. Keyifli Forumlar diliyorum.
d803b3495e95d0ad14d56da4e96c7ceb.jpg

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@frknyldrm @Ender @Ömer Kahraman @bkaank arkadaşlar benim direksiyonun herşeyi var ama sadece simit kötü. Komple almak benim için çok mantıklı gelmedi gözüme. Kendi kapağım, airbagim, tuşlarım vs hepsi düzgün durumda

@alicankaradag eğer parlamamış komple bir direksiyon isterseniz 2000-2500 arasında bir rakamı gözden çıkarmanız lazım, tabi kendi direksiyonunuzu da 1500-2000 e verirsiniz arada en fazla 500-750 gider, bu rakama direksiyonunuzun derisini işinin ehli birisine yenileme şansınızda var, seçenek çok yani😊

r line direksiyona geçenler nereden ve kaça temin ettiler bilgi alabilir miyim :)

Simit kötü derken ne kadar kötü detailing ile çözümlenme mi? 
Hocam deriler soyulmuş durumda, ona temizlik vs fayda eder mi ? @Serkanasn hocam aslında ünal demir custom works inceledim, şahane işçilikler yapmış. Ben değişik tasarım vs değil de orjinal restorasyon yapabiliyor mu onu danıştım. Okey derse öyle de yapabilirim. Ama bu direksiyon bu halde satılırsa o da olur. Burada R direksiyona geçen arkadaşların birinden alırım, kendiminkini satarım olur biter.

Bence Ünal Demir'in yaptığı çalışmalara bir göz atın, simidi değiştirmek yerine kaplatmaya karar verebilirsiniz.  :)
Ekonomik çıkma f1li direksiyon simidi bulursam üstündekini kenara koyup ona kaplama yaptırmayı düşünüyorum ben de. Instagram @udcustomworks
Düşüncemi tam 7 ay sonra uygulayabilmişim. :)

drksyn_önce-sonra2.jpg

Geri
Üst Alt