2019 yıl sonu araç kampanyaları ve bayilerden alınan fiyatlar

@Alpyaman bayi bana tam 1 ay mnce 1.6 tdi higline cam tavanlı 194 bin liraya verdi . 1.5 gigline cam tavan keyles go vs . 187.500 dedi . Ben yinede 2. El aldım. Çünkü r line paket bulamadım sıfr. Bu arada leonunda dizeli gelmeyecek artık. Leonda 1.6 dizel üretilmeyecek

Tdi yoksa hibrit olmalı o da yoksa nal toplar e tsi falan filanla bu iş yürümez 1.0 bir nebze ama 200bin verip 1.5 benzinliyle şehir içi 75 kuruş yakacak adamın vay haline.. benim için golf işi 1.6tdi ile uzun bir süre  bitti. O fiyata gider 508 alırım dizayn desen dizayn premium desen premium. Das auto oldu fıs auto...

@bf417 hocam 1.0 ile 1.5 arasında yakıtta çok fark yok ikisi de şehir trafiğinde aşırı yoğunlukta dur kalkta 7 lt den fazla yakmaz buda en fazla olabilecek yakıt durumu yani benzinlinin o kadar korkulacak yanı yok dizelin devrinin yavaş yavaş bittiğini kabullenmek daha doğru olacaktır özellikle almanlar dizel motora yatırım yapmıyor artık

@bf417 hocam 1.0 ile 1.5 arasında yakıtta çok fark yok ikisi de şehir trafiğinde aşırı yoğunlukta dur kalkta 7 lt den fazla yakmaz buda en fazla olabilecek yakıt durumu yani benzinlinin o kadar korkulacak yanı yok dizelin devrinin yavaş yavaş bittiğini kabullenmek daha doğru olacaktır özellikle almanlar dizel motora yatırım yapmıyor artık
Bencede yakıt olarak bençol memnunum. Nazar değmesin. Bu sabah Halkalı taksim trafiği verisi (1.4 Manuel 125bg hava 8 derece ve 17”kış lastik) 6.3 lt 

EB5C0BA3-0827-46B6-9CB4-247EECBBE94C.jpeg

opel grandland x 1.2 otomatik bayide 185.000 TL idi 1-2 hafta önce. 

Bencede yakıt olarak bençol memnunum. Nazar değmesin. Bu sabah Halkalı taksim trafiği verisi (1.4 Manuel 125bg hava 8 derece ve 17”kış lastik) 6.3 lt 

Ekli dosyayı görüntüle 25828
Bulunduğum güzergahta tdi ile 6.5 7 lt ort görüyorum benzinli 1.2 poloyu 9lt ort ile bırakıp benzine tövbe ettim, seri kullanımda o rakamlar benzinli ile benim için imkansız.

Bulunduğum güzergahta tdi ile 6.5 7 lt ort görüyorum benzinli 1.2 poloyu 9lt ort ile bırakıp benzine tövbe ettim, seri kullanımda o rakamlar benzinli ile benim için imkansız.
Bulunduğunuz güzergah nasıl bilmiyorum ama benim bu paylaştığım verinin güzergahı; TEM Mahmutbey-otogar b.paşa-e5 edirnekapı bağlantı-haliç okmeydanı taksim ayrımına kadar full sabah trafiği. Yani bundan daha olumsuz bir trafiğe girmedim. Bu yolda ne kadar seri kullanabilirsiniz ki TSİ dan fazla yakasınız.

1.5 bilmemde 1.0 motor ankarada 6.0-6.5 arası geziyorum ve 6.5 üstüne şimdiye kadar 1 ya da 2 kere gördüm haricinde maks değerim 6.5

Tdi yoksa hibrit olmalı o da yoksa nal toplar e tsi falan filanla bu iş yürümez 1.0 bir nebze ama 200bin verip 1.5 benzinliyle şehir içi 75 kuruş yakacak adamın vay haline.. benim için golf işi 1.6tdi ile uzun bir süre  bitti. O fiyata gider 508 alırım dizayn desen dizayn premium desen premium. Das auto oldu fıs auto...
11 Litre ortalamayla 1.4 / 1.5 tsi kullanan varmı ?  O ortalama ancak pistte görülür. Benim uzun dönem ortalamam 6 litre.  Tsi için 7/7.5 maksimum.

çorum ahlatçı bayii bir iki hafta önce 1.0 tsi atlantik mavi highline cam tavan dsg araca 179bin tl dediler.

Qashqai 1.6 dci dizel otm. İst şehir içi trafikte normal kullanım 7.5 ortlaması var. 1.0 veya 1.5’in dsg olanı normal kullanımda İst şehir içi maks 7-8 lt yakacağına vw garanti veriyorsa hemen alayım. :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt