Golf 7 Far anahtarı Hk // Coming home - Leaving home Özelliği

ssergens

Üye
İsim
sergen
Herkese merhaba,

2015 Tsi comfortline aracımda AUTO özelliği olan far anahtarı bulunmamaktadır. Gizli özelliği açtırdığımda comıng/leaving için selektör yapıp öyle aktif hale geliyor. AUTO lu olan far anahtarı alıp direk taksam comıng/leaving otomatikmen çalışır mı?? Kodlamaya gerek olur mu? 

Sadece Anahtar yeterli değil, Far Yagmur sensörü takilmasi lazım diye biliyorum.

otomatık ıstıyorsan gızlı ozellıklerden ıc aydınlatmaya baglayacaksın. ben öle kullanıyorum

o nasıl yapılıyor bilmiyorum. Ender elektronıkte gizli özelliklerinin açtırdım. 3 defa Sellektör yaparak kapılar açıldıgında farlar yanıyor. artık buna gerek görmüyorum. Sanırım yapgmur ve far sensörü almak farz oldu. Uygun fiyata nerden alabilirm ? yada nasıl bir yol izleyebilirim 

o nasıl yapılıyor bilmiyorum. Ender elektronıkte gizli özelliklerinin açtırdım. 3 defa Sellektör yaparak kapılar açıldıgında farlar yanıyor. artık buna gerek görmüyorum. Sanırım yapgmur ve far sensörü almak farz oldu. Uygun fiyata nerden alabilirm ? yada nasıl bir yol izleyebilirim 
Araç midline mı ?

Edit: comfortmuş.. uygun fiyattan kastınız ? Farça 300-500₺ tutar üstüne işçilikle max 1.000₺ gibi bir rakama kapatırsınız

hocam forumda konusu var ben temmuzdan aliexpressten far anahtarı sensörü ve kabloyu 360 liraya alıp kendim taktım ve kodladım. eliniz yatkınsa yapabilirsiniz.

forumda araştırın montaj konusu var. boş yere 1000 lira işçilik ve 500 600 lira parçaya vermeye gerek yok.

hocam forumda konusu var ben temmuzdan aliexpressten far anahtarı sensörü ve kabloyu 360 liraya alıp kendim taktım ve kodladım. eliniz yatkınsa yapabilirsiniz.

forumda araştırın montaj konusu var. boş yere 1000 lira işçilik ve 500 600 lira parçaya vermeye gerek yok.
hocam bu montajı vs ıle ılgılı ogrenebılecegımız bır kanal var mı ? kodlamada sıkıntı yok hallederım ama montajı kendım yapabılır mıyım o konuda emın deılım :)

hocam far anahtarınıza gelen kablo sayısı 8 mi yoksa 9 mu?

Geri
Üst Alt