Vagcom interface: Not Found! Hatası

oguzkaanvolkan

Katılımcı Üye

İsim
Oğuz Kaan Volkan
Merhaba internet kapali bir sekilde cd icinden cikan setup i yukledim fakat Test yapmaya calistigimda aldigim uyari bu ne yapmaliyim ?

bilgisayardaki 3 usb portuda denedim.

kontak yarim acik.

arac baglantisini iyice kontrol ettim diye dusunuyorum beyaz isik yaniyor kablonun ucunda.

yardimlarinizi bekliyorum 👋🏼

C3ECDB09-C677-47C2-A665-BA927BE4E4D2.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sorun yok ki araca baglayabilirsin artik

Interface not found araca baglayinca gecer

kablo takılı iken bu hatayı aldıysanız söküp geri takın. Düzgün takmaya dikkat edin.

Tesekkurler tam taktigimi dusunuyorum baska fikri olan var mi ?

Kurulum cd sinin içindeki her şeyi kurun eksik kurmışsunuz .. tam kurduğunuzda masaüstünüzde 2 kısayol oluşuxal birinden değil diğerinden giriceksiniz

Zaten şöyle birsey var kurulum sonunda masaustune simge olustur dememe ragmen simge olusmadi bende C:rostech klasorunden kisayol attim masaustune. Fotoda sol altta gorunur zaten

crack yapmamışsının hocam ondan dolayı simgede çıkmıyor. girdiğiniz yerden de hata alıyorsunuz. benimde daha önce başlıma gelmişti. kurulum cd nin içinde crack dosyası yoktu bende cihazı iade etmiştim.

Crack klasorunu nerden bulabilirim bilen var mi

An itibari ile aldigim hata budur. Test ettim hersey ok dedi fakat auto scana ve diger unitelere girdigimde aldigim hata bu. Kodlama yapmaya calissamda kaydedip cikiyorum yinede olmuyor kodlarim 

EB3B2EE3-78E6-419E-B216-9192703171A5.jpeg

merhaba

karsılastıgınız proglemın ılkını nasıl astınız .

Geri
Üst Alt